Olejowanie włosów na noc

beciaxyz
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Olejowanie włosów na noc

Post autor: beciaxyz »

Dzień dobry. Czy ktoś z Was nakłada na włosy olej? Jeśli nie to na helfy/pl/pl/blog/olejowanie-wlosow-na-noc-1588226676.html znajdziecie ciekawy artykuł, w jaki sposób zacząć swoją przygodę z olejowaniem włosów na noc!

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: profesjonalna »

Czytałam o tym olejowaniu włosów, ale nie wiem, czy przy moich problemach to się wszystko sprawdzi. Chyba bardziej zdecyduję się znowu na coś takiego jak łyżka oleju przed snem. Wiem, że ma on mnóstwo ważnych właściwości, dlatego moim zdaniem w dużej mierze warto jest się do tego przyłożyć.

Kamilla36
Posty: 224
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: Kamilla36 »

Na pewno jeśli chcesz, aby włosy były zdrowe, musisz je poddawać takim zabiegom. Ja uważam, że dobrym rozwiązaniem jest też regularne stosowanie maski do włosów od Beaver Keratin & Collagen. Słyszałam na jej temat tyle dobrego, ze nie mogłam się powstrzymać przed zakupem go, a wybrałam do tego sklep: lavandin/pl/pl/products/beaver-keratin-collagen-maska-250ml-37234.html , bo ma naprawdę dobre ceny.

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: danna »

U mnie olejowanie nie zdało egzaminu. Dużo bardziej pomogła zmiana szamponu i odżywki. Kupiłam sobie w aptece dermokosmetyki klorane na bazie masła mangowego. Włosy są odżywione, miękkie, odzyskały połysk.

zuzula12
Posty: 1685
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: zuzula12 »

Jak dbacie o własną urodę? Polecam Wam j8/pl/zdrowie-i-uroda/uroda/ , jest to strona na której znajdziecie wiele artykułów dotyczących urody. Dowiecie się w jaki sposób powstają blizny i jak im zapobiec. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: kielichowa »

A to musi byc jakis specjalny olej do tego? Jak to robicie?

agentka
Posty: 217
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: agentka »

No ja sobie zamowilam fajny olejek i robie raz w tygodniu olejowanie :) wlosny w znacznie lepszej kondycji niz byly

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: kielichowa »

mozesz powiedziec jaki? I jak sie robi takie olejowanie zeby efekt byl fajny? jak zmyc to potem z wlosow?

agentka
Posty: 217
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Olejowanie włosów na noc

Post autor: agentka »

No najpierw, to warto sobie sprawdzic jaka masz porowatosc wlosa i pod to dobrac odpowiedni olej, poczytaj sobie na necie ;) ja uzywam kokosowego, zamawiam z Notino :) A potem jak juz potrzymasz, to najlepiej zmyc odzywką :)

ODPOWIEDZ