kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

Post autor: rosalla »

Witajcie :) moje drogie coraz częściej czytam o tym, ze produkty naturalne i wegańskie są nie tylko skuteczne ale też bezpieczne dla wrażliwej skóry. Czy znacie jakieś marki godne polecenia, zależy mi na rozsądnej cenie :)

haanka
Posty: 229
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

Post autor: haanka »

takie kosmetyki są najlepsze :) pewnie nieco droższe niż te typowo drogeryjne ale jakościowo bez porównania nawet :) jeśli chodzi o konkretną markę to ja polecam MULDREAM <3

xiao
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

Post autor: xiao »

o tak, muldream ma świetne produkty. Nie wiem co prawda jaką masz skórę ale jeśli taką problematyczną to zdecydowanie polecam linię zieloną ( mam krem, serum i maski). działają niemal natychmiast. Nawet moja córka, która zmaga się trądzikiem ich używa i rzeczywiście są widoczne efekty.

kendal
Posty: 694
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

Post autor: kendal »

Zdecydowanie tak! Ja generalnie jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych, a to dlatego że nie wywołują na mojej twarzy podrażnienia. Jak mam być szczera, to póki co najlepiej spisują się kosmetyki z Polany: herbapol-polana/com/ Nie wiem czy je znacie czy nie, ale warto sobie sprawdzić - tym bardziej, że w składzie znajdziecie czerowną koniczynę.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

Post autor: modnisia34 »

Postaw na ofertę Mydlarni Cztery Szpaki bo ja się przekonałam o sile ich kosmetyków kiedy zamówiłam olejki do masażu. Oleje te stymulują mikrokrążenie skórne, odżywiają, łagodzą podrażnienia i regenerują. Wzbogacają także skórę o cenne witaminy i składniki mineralne, których jej brakuje. Idealny produkt dla kobiecej skóry.

zuzula12
Posty: 1560
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

Post autor: zuzula12 »

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę bjococo/pl/product/show/115/cbd-10 , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z produktami konopnymi. Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny, zwłaszcza jak na tak wysoką jakośc produktów.

agentka
Posty: 214
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: kosmetyki wegańskie - tak czy nie ?

Post autor: agentka »

Jesli chodzi o kosmetyki weganskie, to moge polecic bielenda/pl/katalog/pure-vegan najlepsze kosmetyki do pielegnacji wlosow jakich mialam okazje kiedykolwiek uzywac :)

ODPOWIEDZ