Ile kosztuje masaż odchudzający?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: Tyczka »

Ile kosztuje masaż odchudzający?
I czy takie masaże faktycznie pomagają w odchudzaniu a jak tak to na jakiej zasadzie?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: imma34 »

Nie jestem przekonana do masażu odchudzających, bo mój znajomy mówi że wtedy chudnie tylko masażysta :mrgreen:
ale są różnego rodzaju masaże limfatyczne, które pobudzają skórę do pracy i do redukowania tłuszczów,
ale to już lepiej pytać jakieś firmy, które mają coś takiego w ofercie,
np. lipoline/pl/cennik/ - z takich rekomendowanych miejsc, możesz obadać.

Ogólnie dieta + ruch + takie masaże mogą dać razem fajne efekty

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: saymyname »

Nie mam pojęcia, ale wiem gdzie możesz się odezwać... Do firmy Masajka, jeżeli jesteś z okolic Wrocławia. Oni wiem, że też w ofercie mają masaże odchudzające. Kiedyś robili mi masaż klasyczny i nie mogę powiedzieć złego zdania, bo wszystko odbywało się u nich na wysokim poziomie.

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: cesia »

Na masaż odchudzający sama chętnie bym się zdecydowała, bo jeśli chodzi o dietę to i tak muszę zamówić taką z niskim indeksem dietly/pl/dieta-pudelkowa/niski-indeks . Wpłynie ona pozytywnie na uregulowanie glukozy we krwi, bo mam ten problem już od jakiegoś czasu. Kiedy dowiedziałam się, że mam cukrzycę to musiałam zupełnie zmienić swój styl życia.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli twoim problemem jest cellit, warto kupić dobry krem i fajne rolki do masażu, to pobudzi krążenie i sprawi, że z czasem przy odpowiednim masażu i dużej dawce ruchu zacznie od znikać. Fajne rolki posiada sklep activ-space. Mają tam bardzo dużo różnych przyrządów do masażu czy ćwiczeń w domu.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: roomia »

Cena pewnie uzależniona jest od gabinetu i jest duży rozrzut. Aczkolwiek nigdy na takim masażu nie byłam, jak już to tylko masaż dla dwojga brałam i bardzo zadowolona byłam. Jednak on był relaksujący, nie odchudzający

romek2322
Posty: 969
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: romek2322 »

Znajoma ostatnio podesłała mi bardzo interesującą ofertę masaż na 4 ręce . Ja na pewno z tej oferty skorzystam bardzo szybko.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: nosleep »

Szczerze mówiąc nie wiem;/ a to w ogóle działa? Na pewno masaż sprawdza się w przypadku walki z cellulitem :) Sama używam do masażu takich szczotek specjalnych anmar-brush/pl/kategoria-produktu/szczotki-do-masazu-na-sucho/, które super rozbiją pomarańczową skórkę :) Plus taki, że szczotkami można wykonywać masaż samodzielnie.Polecam!

zuzula12
Posty: 1505
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: zuzula12 »

Ja zapisałam się na masaż relaksacyjny, dzięki niemu mogłam wyciszyć się i zapomnieć o trudach dnia codziennego. Polecam wam właśnie taki rodzaj masażu wybrać. Ja byłam w masazlodz/pl to nowoczesna klinika, gdzie pracują najlepsi doświadczeni masażyści.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Ile kosztuje masaż odchudzający?

Post autor: daga »

Nie wiem, ale ja tam uważam, że to wcale nie działa. Dlatego sami się nastawiajcie i kombinujcie, ja jednak na to nie pójdę. Jednak jeśli chodzi o masaże, to zdecydowanie masaż intymny mnie interesuje. Jest to swoiste ucieleśnienie przyjemności i jednocześnie otwartości na coś nowego, jak i na swoje ciało. Moim zdaniem warto tego spróbować.

ODPOWIEDZ