prezenty

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezenty

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie prezentów, to powiem wam, że sama ostatnio zaczęłam się nad tym poważnie zastanawiać. Do świąt zostało już naprawdę niewiele czasu że powoli zaczęłam kompletować pierwsze prezenty świąteczne na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/Prezenty Podobało mi się kilka książek i gier planszowych, które z pewnością wpadną w oko moim bliskim

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: prezenty

Post autor: florencja »

jakiego rodzaju prezenty lubicie dostawać? Najbardziej lubię takie urodowe, dostałam świetną lokówkę curl Styler Babyliss, fajne fale robi, stylowo wyglądaja, wiele róznych stylizacji można zrobic

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: prezenty

Post autor: kajaa »

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciela to szczerze polecam ten artykuł natigo/pl/2021/08/11/unikalny-prezent-dla-przyjaciela-postaw-na-zdjecia/ Powinien ci pomóc :) Ja zawsze stawiam na prezenty, ktore mają jakiś związek z wspomnieniami. Lubię dawac ludziom takie pamiątki na lata.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: prezenty

Post autor: Dominiśka »

Nie tak dawno mój mąż kupił mi bardzo dobrą kartę podarunkową z ekoaleja.eu/product-pol-19536-Karta-podarunkowa-voucher-100-zl-Ekoaleja.html . Dzięki temu mogłam kupić bardzo fajne produkty, które okazały się naprawdę wysokiej jakości, więc jestem mega zadowolona z takiego prezentu

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: prezenty

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem prezentów. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla Waszych bliskich, to polecam Wam sklep internetowy cupandyou/pl/prezenty/prezent-dla-dziadka-na-swieta.html . Na stronie znajdziecie najróżniejsze zestawy prezentowe, w tym idealny prezent dla dziadka na swieta.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: prezenty

Post autor: kendal »

Uważam, że fajnym prezentem dla bliskiej nam osoby może być rownież shisha Jak coś, to mam namiar na świetny sklep internetowy, gdzie takowe szisze można kupić. Z doświadczenia wiem, że w sieci lepszej jakości nie znajdziecie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: prezenty

Post autor: hannah »

Może coś ze sklepu pixel-shop/pl/ ? Znajdziecie tam najróżniejsze gadżety dla fanów seriali czy też gier komputerowych. Warto zajrzeć do ich oferty - propozycji jest sporo więc może akurat wybierzecie coś oryginalnego.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: prezenty

Post autor: jula »

Bardzo dużo ciekawych pomysłów na prezenty dla chłopaka, męża, taty itd znajdziesz tutaj pewienpan/pl/Pomysl-na-prezent-dla-chlopaka-blog-pol-1603465196.html Ja dla swojego męża zamówiłam już portfel i zegarek skórzany. Myślę, że będzie bardzo zadowolony :)

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezenty

Post autor: kobietki33 »

:)

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezenty

Post autor: kobietki33 »

:)

ODPOWIEDZ