dobry krem od Christian Laurent?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: haanka »

Hej laski :) planuje wybrać się niebawem do Rossmana na większe zakupy kosmetyczne bo muszę uzupełnić zapasy i mam ochotę wypróbować coś nowego a konkretnie jakiś krem z Christiana Laurenta ( jeszcze nic nie miałam). Jaki warto kupić ? doradzicie ?

xiao
Posty: 71
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: xiao »

serio jeszcze nie używałaś ich kosmetyków ? uuu to czas nadrabiać zaległości :) jeśli chodzi o kremy to polecam szczególnie te z serii diamentowej - kapitalne! Nie dość, ze zawartość super to jeszcze te opakowania strasznie mi się podobają :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: haanka »

aaa wiem, o których kremach piszesz, nie da się nie zwrócić na nie uwagi, to fakt. To mówisz, że warto ?

xiao
Posty: 71
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: xiao »

zdecydowanie, to moje top of the top :) nawet mojej mamie kupiłam w ramach prezentu gwiazdkowego i ostatnio do mnie dzwoniła i pytała gdzie je można dostać ( tylko w Rossmanie jak coś) bo musi zrobić zapasy ;p

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: yoolka »

potwierdzam potwierdzam :) ich kosmetyki w ogóle są fajne, kup sobie jeszcze jako dopełnienie takiej codziennej pielęgnacji jakiś płyn micelarny ( ja mam ten z 24k złotem) i będzie idealnie :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: haanka »

dziewczyny bardzo dziękuje za rady :) no nie ma się co oszukiwać - poszlałam na internetowych zakupach w rossmanie i kupiłam wszystko o czym pisałyście :) a na dodatek dokupiłam jeszcze nowość - ich hennę jednoskładniukową w pisaku ;D

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: yoolka »

też mam ;p uwielbiam takie ksometyczne nowości tym bardziej teraz jak siedzimy w domu i nie da rady się umówić na henne do salonu. Ja to już po kilku użyciach takiej wprwawy nabralam i tak mi się ten efekt podoba, ze chyba zostane z tym na dłużej ;D

Awatar użytkownika
KarinaCukierek
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:16 pm

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: KarinaCukierek »

Poszukam czegoś na forum i dam znać jak coś znajdę. W tym czasie też możesz czegoś poszukać.
Niektórzy bardziej pomagają, gdy nie przeszkadzają.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: Perunka »

Ja długo szukałam kremu, który poradzi sobie z moja przesuszoną cerą i trafiłam na jogurt nawilżający z serii blueberry c-tox z Bielendy <3 może kojarzycie bo mają taki super design :) szybko nawilża, nie zapycha porów i pięknie pachnie

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: dobry krem od Christian Laurent?

Post autor: Julia66 »

Niestety marki nie znam, ale przetestowałam sobie teraz bardzo fajny tonik od Eveline, więc może sprawdzi się fajnie pod ten krem. Tonik jest z witaminą C i jeśli chcecie sprawdzić, to zerknijcie sobie, gdzie można go kupić.

Obrazek

ODPOWIEDZ