Medycyna estetyczna

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kobietki33 »

Jak chcesz poprawić swoją urodę to polecam to skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej klinika.cudmed/pl/ Ja na przykład robiłam u nich usta i efekt był powalający. Zapoznaj się z ich ofertą na russian lips bo na pewno ci się spodoba. Każda z nas marzy o pełnych i wyraźnie zarysowanych kuszących ustach a oni to dają.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: moira »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kliniką, która zajmuje się medycyną estetyczną. Jeżeli mieszkacie w okolicach Malborka to polecam wam zapoznać się z ofertą esteticomfort/pl/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że pracują tam świetni specjaliści.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: korka »

Ja mialam okazje korzystac ostatnio z zabiegu na wypelnianie zmarszczek u pani doktor Zukowskiej z plastyczna.med/pl/ :) zabieg przeprowadzony wlasciwie bezbolesnie a efekty super :)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: camio »

Stosuję tylko wybrane zabiegi, ale ogólnie bardzo dbam o swoją cerę, dlatego używam profesjonalnych kosmetyków, żadnych drogerii.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Perunka »

Medycyna estetyczna już się niesamowicie rozwinęła a to jeszcze nie koniec :) Mi się podobają zabiegi depilacji laserowej - klinikamiracki/pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-warszawa-zoliborz/ niesamowita wygoda. Mieliście może robione?

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kraksa »

To prawda, mam porównanie bo chodzę na zabiegi od dość dawna do kliniki artederm/pl/ i mogę powiedzieć że teraz te nieinwazyjne zabiegi czynią cuda, bez skalpela można się odmłodzić, pozbyć mankamentów urody, poprawić kondycję skóry itp

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: profesjonalna »

Można korzystać, czemu nie, chociaż ja na razie nie mam za sobą żadnego zabiegu. Myślałam o botoksie, ale jeśli już, to tylko tutaj declinic/pl/beauty . DeClinic to znana klinika medycyny estetycznej, podkreślająca, że efekty końcowe muszą być zawsze naturalne. Tak, by poprawiać wygląd, ale nie zmieniać rysów twarzy za nadto ;) .

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Pańcia »

Jeśli chodzi o tego typu zabiegi to zdecydowanie wolę takie rozwiązanie niż poddawanie się jakimś operacją plastycznym. Poza tym takie zabiegi medycyny estetycznej są o wiele bezpieczniejsze i przynoszą te same rezultaty co operacje plastyczne. Słyszałam, że w klinice SkinClinic w Warszawie mają duży wybór zabiegów także pod względem finansowym. Także umówię się do nich na pierwszą wizytę i zobaczymy co z niej wyniknie

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: mitril »

Medycyna estetyczna - jaki zabieg pod kątem opadających powiek?
Mam od lat problem z takimi właśnie oczami że widać jakby powieki mi opadały i szukam pomysłów na poradzenie sobie z tym problemem.Do tego jeszcze doszły blizny trądzikowe fyoung/pl/usuwanie-blizn-potradzikowych-warszawa/

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Clamor »

A jest tu ktoś zajmujący się medycyną kosmetyczną i potrzebuje może mebli kosmetycznych do salonu? Widziałem taką fajną ofertę https://mimari.com.pl/pl/c/Meble-Kosmetyczne/22 . Meble są po prostu piękne, a cena jak najbardziej również korzystna. Jeżeli szukacie czegoś takiego to zdecydowanie to polecam.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

ODPOWIEDZ