Medycyna estetyczna

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: AniaSania »

Na pewno warto stosować zabiegi, które zadbają o naszą skórę. Ja też często kupuję w sieci portfele damskie i prezenty dla bliskich.

Vaksa
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 30, 2020 1:06 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Vaksa »

Moja przyjaciółka ostatnio korzystała z estmedica/pl/zabieg/usuwanie-zmarszczek/ przy wygładzaniu zmarszczek kwasem hialuronowym. Powiem szczerze, że efekt jak dla mnie bomba! Sama teraz się zastanawiam nad takim zabiegiem. Zmarszczki praktycznie stały się niewidoczne, skóra wygładzona! Gośka wygląda o kilka lat młodziej, a przy tym efekt bardzo naturalny.

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: suri »

Ja przyznaję się, że miałam powiększane piersi. To był mój ogromny kompleks i chciałam go zmienić. Zdecydowałam się na powiększenie z wykorzystaniem własnego tłuszczu w klinice Prestige Clinic we Wrocławiu prestigeclinic/pl/uslugi/przeszczep-tluszczu/. Taki przeszczep miał dwie korzyści, bo nie tylko mój biust na nim zyskał, ale również tłuszczyk zniknął z moich boczków :), chirurg był profesjonalny, zadanie wykonał idealnie. Wszystko się ładnie zagoiło, cenowo się opłaca, polecam gorąco.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: saymyname »

Wszystko jest dla ludzi, także jak chcemy pozbyć się zmarszczek, czy powiększyć usta- to czemu, nie? Po to są takie miejsca, jak gabinet kosmetyczny Instytut J’adore Instytut jadoreinstytut/com/warszawa/ , gdzie można wykonać sobie innowacyjne, skuteczne zabiegi.

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: tamana »

Dziewczyny skorzystajcie z zabiegów depilacji laserowe, jest to mega wygoda, jaki komfort a juz na pewno docenicie to latem :) Zero włosków, maszynek, podrażnień. Ja chodziłam do depicare/pl/ i szczerze polecam ten salon.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: ewaO »

Ja mam za sobą korektę kształtu nosa i jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zabieg, dał mi pewność siebie, której mi brakowało, wreszcie się sobie podobam a o to w końcu chodzi, by być z wyglądu zadowoloną. Operację miałam wykonywaną w Legnicy w Gabinecie Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej Centrum Medyczne gabinety-leszczynski/pl/ Dobrze, że się zdecydowałam, to była najlepsza decyzja w życiu.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kendal »

Słuchajcie, ja chciałabym wypełnić zmarszczki. Niestety z upływem lat, moje zmarszczki na czole znacznie się pogłębiły i nie czuję się z tym dobrze. Słyszałam, że w tej klinice malaklinikaurody/pl/ mają świetnych specjalistów, a same zabiegi są bezbolesne i szybko zauważalne są efekty. Co sądzicie na ten temat?

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: nata29 »

Jeśli nie podobają wam się wasze powieki i chcecie odzyskać świeże spojrzenie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj mediderm/com/pl/oferta/medycyna-estetyczna/zabiegi-na-twarz/lifting-brwi-powiek . Macie tam bowiem namiar na gabinet, w którym wykonywane są różnego rodzaju zabiegi. Między innymi można tam zrobić lifting powiek oraz brwi. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat.

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: lin »

Sama korzystałam z medycyny estetycznej. Poprawiałam usta, to był jedyny element mojej twarzy, który tak naprawdę niesamowicie mi przeszkadzał. Zabiegu podjął się bardzo dobry chirurg, dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. To rzetelny specjalista, ma korzystne ceny, a przy tym posiada wysokie kompetencje i bogate doświadczenie w zawodzie. Usta miałam powiększane z wykorzystaniem własnego tłuszczu, wyszło mega fajnie. Usta są pełne, ale nie przesadzone, polecam.

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: roberyt »

Bardzo lubię medycynę estetyczną, chętnie chodzę na zabiegi na twarz, przede wszystkim na mezoterapię. Korzystam jedynie z oferty kliniki MediLuxClinic w Szczecinie mediluxclinic/com/pl/uslugi, tam mam profesjonalna opiekę lekarską, zabiegi są wykonywane w odpowiednich warunkach, przed doświadczonego i kompetentnego specjalistę. Mają tam korzystne ceny, a efekty są przepiękne, zdecydowanie ich polecam.
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2020 8:02 pm przez roberyt, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ