prezent na dzień matki

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

prezent na dzień matki

Post autor: aldona »

Szukam prezentu dla mojej mamuśki z okazji dnia matki, mozecie podzielić się jakąś sugestią?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: modnisia34 »

Jak szukasz prezentu na dzień matki to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest smaczajama/pl/pl/p/Likier-Chambord-0%2C7l/2393 Znajdziesz tutaj bardzo dobry likier który twoja mama na pewno doceni, Likier jest naprawdę cudowny, i twoja mama otrzyma super prezent.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Kamila »

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezent na dzień matki będzie jakiś ładny, damski perfum ;) Widziałam ostatnio spor wybór takich zapachów na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-damskie. Polecam więc się tam rozejrzeć, jeśli szukacie takiego właśnie prezentu ;)

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Klaudia »

Także zastanawiam się nad kupnem mamie jakiś markowych perfum, dlatego też przeglądam różne strony z perfumami aby znaleźć coś wyjątkowego i w dobrej cenie. I tak też udało mi się trafić na super wyprzedaż perfum w tej drogerii internetowej perfumesco/pl/wyprzedaz-perfum gdzie zamówiłam Lancome La Vie Est Belle woda perfumowana dla kobiet i to w bardzo dobrej cenie

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: flow »

Ja od córci dostałam ręcznie wykonany prezent, sama z małą sporo robię takich prac - rękodzieł i bardzo się ucieszyłam, że sama chciała wykonać dla mnie coś takiego. Myślę, że zrobiła to sama, bo naszych materiałów trochę ubyło i poprosiła mnie, żebym jeszcze kilka rzeczy zamówiła ze sklepu internetowego, w którym się zawsze zaopatrujemy - Dekoracyjna Taśma dekoracyjnatasma/pl/. Tam jest wiele rzeczy, fajne ceny, no i dobre jakościowo produkty, więc chętnie od nich kupujemy, sklep jak najbardziej polecam.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: hannah »

Moja mama najbardziej lubi dostawać gadżety do domu :) A że niedługo ma urodziny to planuję kupić jej taki zaparzacz do kawy: bokono/pl/pl/p/Zaparzacz-do-kawy-French-Press-1-l-GRUNWERG/24717 . Jestem pewna, że spodoba jej się taki prezent :)

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: aklinka »

Może by tak mamie sprezentować zabiegi pielęgnacyjne? Jeśli jesteście z Warszawy to polecam to miejsce bodybar/com/pl/ - znajdziecie tu dosłownie wszystko co pozwoli zadbać o wygląd- trenera, kosmetyczki, makijażystki itd.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: ewaO »

Jeśli mama ceni nietypową, oryginalną biżuterię to ja doradzić mogę biżuterię od Motyli motyle.net/kolekcje/constellation Maja cudne kolekcje, ich biżuteria to prawdziwe dzieła sztuki. Sprawdźcie sobie ofertę, sklep działa online.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: prezent na dzień matki

Post autor: AniaSania »

Można znaleźć mnóstwo drobiazgów, które się spodobają mamie. Najważniejsze, żeby było to coś co wywoła u niej miłe uczucia i może wspomnienia. Wiem, że także ubrania URL to super pomysł na prezent.

Sasire
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 14, 2020 11:27 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Sasire »

Chyba fajnym prezentem będą jakieś dobrej jakości kosmetyki? ja dla swojej mamy kupiłam z tej strony be-eco/com/pl/kategoria-produktu/peeling/

ODPOWIEDZ