Gdzie do salonu kosmetycznego

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Gdzie do salonu kosmetycznego

Post autor: Gacei54 »

Macie swoje ulubione salony kosmetyczne? Jak tak, to gdzie dokładnie chodzicie? Moja żona regularnie korzysta z oferty https://coco-time.pl/plasma/ , bo mają najlepsze i najbardziej atrakcyjne ceny. Poza tym ich zabiegi są naprawdę skuteczne, widać to gołym okiem praktycznie od razu. A jestem mężczyzną i nieraz nie zwracam uwagi na tego typu rzeczy, a tu naprawdę widać efekty.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Gdzie do salonu kosmetycznego

Post autor: Perunka »

Ja chodzę do kliniki medycyny estetycznej - klinikamiracki/pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-sosnowiec/ Robiłam tam już dość sporo zabiegów i polecam bo za każdym razem wychodzę w 100% zadowolona

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gdzie do salonu kosmetycznego

Post autor: jula »

Ja od dawna chodzę do gabinetu kosmetycznego Świdnik - gabinetbiolift/pl/ i jestem mega zadowolona! W końcu mam zadbaną cerę, cellulit znika a golenie nóg poszło w odstawkę, bo chodze na depilację woskiem. Czuję się jak milion dolarów po każdej wizycie w tym gabiecie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Gdzie do salonu kosmetycznego

Post autor: kendal »

Wszystko zależy od tego, o jakim dokładnie zabiegu myślicie? Jeżeli ma być to depilacja, to zdecydowanie klinika Easy Waxing. Mają spory wybór depilacji, między innymi taką: easywaxing/pl/pl/depilacja-pasta-cukrowa/ depilację pastą cukrową. Sama myślę o tym aby się do nich zapisać.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Gdzie do salonu kosmetycznego

Post autor: soya »

Mnie właśnie też interesuje depilacja laserowa i tak sobie myślę, że chyba zapiszę się do gabinetu Laserowe Wow. Słyszałam, że oferują oni usługi na wysokim poziomie - zapewniają komfort, bezpieczeństwo podczas zabiegów. Poza tym też cennik mają naprawdę niewygórowany.

ODPOWIEDZ