Co czytać w kwarantannie?

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Co czytać w kwarantannie?

Post autor: aldona »

Szukam dobrego autora który pisze typowo dla kobiet, chce zając czymś czas na kwarantannie. Co mozecie polecic?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: Iwonka »

A znasz tą autorkę książek taniaksiazka/pl/autor/blanka-lipinska Pisze ksiązki dla kobiet. Porusza w nich też trudne tematy jak , przemoc, czy brutalny brak. Jej ksiązki pobudzają wyobraźnię i dostarczają czytelniczkom mocnych emocji.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: Rysia »

Nie powiem czytam książki np bardzo lubię J. Chmielewską, która pisała kryminały ale z bardzo dużą dozą dobrego humoru.
A w czasie kwarantanny mam wreszcie czas poszperać w necie i poszukać wiadomości które zawsze się mogą przydać. I tak trafiłam na artykuł tu dell-laptopy/pl/dell-precision-7550/ Ciekawe informacje na temat laptopa Dell Precision 7550
Lecz to jeden z artykułów w bardzo ciekawie opracowanym, napisanym prostym językiem blogu o komputerach. Może i wam się przyda ten namiar.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: AniaSania »

Warto zadbać o swoją psychikę w izolacji, zobaczcie ten wpis jak zbudować pewność siebie. Jest pełno wartościowych książek na ten temat, warto się zainteresować tym tematem.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: Rita123 »

Mnie ostatnio o dziwo zafascynowały książki historyczne - ksiegarnia.pwn/pl/Ksiazki/Historyczna-Wojenna,2196963,k.html Nigdy się nie zagłębiałam w te tematy, a od jakiegoś czasu szczególnie tematyka wojenna bardzo zaczęła mnie ciekawić. Dzięki temu w czasie kwarantanny dowiedziałam się wielu ciekwostek i faktów, które w sumie powinnam znać już od dawna :)

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: AniaSania »

Myślę, że nie ważne jaka książka, tylko jakie otoczenie - słyszałam opinie o plecakach kanken, są świetne na krótkie wędrówki nad jezioro z książką właśnie, mają fajny kwadratowy rozmiar.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: moira »

Jeżeli chcecie zakupić nowe i ciekawe książki bez wychodzenia z domu to polecam wam zajrzeć na stronę arkady.info/ Jest to bardzo dobra księgarnia internetowa, która ma szeroki wybór książek i to w całkiem niezłych cenach.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: litovelek »

Warto poczytać na niezalezna/pl Tam znajdziesz sporo ciekawych informacji o polityce, do tego o covid 19 naprawdę [jest tego sporo. Tam jest w sumie sporo rzetelnych info.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: Aśka »

Fajnie tez poczytac co nieco na sensimi/pl/blog/ mają super i konkretne porady, przykładowo jak przerwać rutynę co robić aby było wesoło w łózku :) Każdy cos tam dla siebie wyczyta :)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Co czytać w kwarantannie?

Post autor: jula »

Ja na kwarantannie ciągle siedziałam na niezalezna/pl i śledziłam co dzieje się na świecie. W sumie zostało mi to do dzisiaj. Przynajmniej raz dziennie zaglądam na tą stronę żeby sprawdzić co się wydarzyło. Lubię być poinformowana.

ODPOWIEDZ