Dziecięce urodziny

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Dziecięce urodziny

Post autor: Pańcia »

Organizowanie urodzin dla dziecka to nie jest łatwe zadanie. Sama niedawno szukałam inspiracji co do tego gdzie zorganizować córce urodziny, okazało się, że tutaj urodzinydzieciaka/pl/ mają bardzo fajne pomysły na różne urodzinowe imprezy. Co wy o tym myslicie?

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Dziecięce urodziny

Post autor: Kamila »

A gdzie kupujecie zaproszenia na urodziny dla dzieci? Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy? Ja ostatnio natknęłam się na spory wybór takich zaproszeń na stronie internetowej Happenings/pl. Co o nich myślicie?

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Dziecięce urodziny

Post autor: wiktoriaula »

Myślę, że największą radością dla dziecka będzie wykonanie zaproszeń ręcznie np. z ulubionym motywem dziecka czy bohaterem. Jeśli sprawia wam to radość i macie odpowiednie zdolności to warto zainwestować w plotery silhoutette , które mają mnóstwo zastosowań. Umożliwiają wycinanie rozmaitych kształtów nie tylko w papierze, a niektóre z urządzeń producenta mają też możliwość wytłaczania wzorów.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dziecięce urodziny

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić sklep internetowy - lampsandco/pl/blog/aranzacje/pokoj-ksiezniczki , w którym znajdziecie rozbudowaną oferte mebli dla dzieci. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Dziecięce urodziny

Post autor: Annika »

Co do prezentów to ładne ubranka zawsze też ucieszą dzieciaki. Super ciuszki z dobrej jakości materiałów, wygodne dla dzieci (m.in. z minimalna ilością zapięć) kupicie w sklepie polskiej marki Tutumbaby, tutumbaby/com/pl/chlopiec Ich ubranka sa dobrze uszyte i wykonane z naturalnych materiałów, także ja bardzo lubię ten sklep i często coś tam kupuję. Sprawdźcie sobie body z uszami zająca albo dres z uszami misia czy bluzę krokodyl - czadowe są :D

ODPOWIEDZ