Makijaż

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Makijaż

Post autor: akacja56 »

Ja lubię dobrze wykonany makijaż więc używam profesjonalnych kosmetyków do tego. Widziałam ciekawe propozycje ostatnio na aruba.rzeszow/pl/pl/40-pudry-do-twarzy . Taki puder trzyma się bardzo dobrze na twarzy i nie schodzi tak szybko jak inne.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Makijaż

Post autor: sowwa »

Mój patent na to, żeby każda pomadka dobrze wyglądała to posmarowanie przed pomadką ochronną. Oeparol ma świetne pomadki, mocno nawilżają i wygładzają usta. Teraz jak rzadziej noszę makijaż to i tak usta smaruje ną regularnie

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Makijaż

Post autor: asztarte »

Ja z kolei od siebie dodam, żebyście pamiętały o właściwej pielęgnacji pędzli do makijażu, wtedy będą wam długo służyć. Sporo informacji tu znajdziecie szminkapisane/pl/artykul/jak-wybrac-pedzle-do-makijazu-i-o-nie-dbac-88594 Mi się one bardzo przydały.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Makijaż

Post autor: grama »

Bardzo lubię eksperymentować z makijażem, na co dzień maluję się sama, ale niestety nie mam aż takich umiejętności, by na większe wyjścia, np. wesela też sama zrobić sobie makijaż. W takich sytuacjach idę do swojego sprawdzonego salonu kosmetycznego Si Bella SPA w Warszawie sibella/pl/oferta/makijaz/35-makijaz. Już nieraz mnie tam malowali i make up utrzymywał się pięknie, potrafią podkreślić urodę, odmłodzić, a nie przytłoczyć makijażem. Zawsze wychodzę od nich zadowolona, polecam.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Makijaż

Post autor: profesjonalna »

Każdy ma swój sposób na makijaż, to prawda, ale też nauka z moją szwagierką sprawiła, że zgadzam się, iż warto się tymi pomysłami ze sobą dzielić. Ona od jakiegoś czasu siedzi w tym wszystkim i tak sobie myślę, a zapytam, może mi coś poleci. I owszem,powiedziała, że powinnam takiego perfumesco/pl/krem-bb-cc kremu używać. Zaskoczyła mnie taka możliwość, a was?

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Makijaż

Post autor: nata29 »

Kojarzycie sklep Trena? Jest tam bowiem namiar na wiele ciekawych produktów dopasowanych do różnych potrzeb. Między innymi znajdziecie tam bazę pod makijaż, która mniejsza widoczność porów. Dzięki temu można zrobić naprawdę profesjonalny makijaż i wyglądać wyjątkowo.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Makijaż

Post autor: daga »

Ja to na co dzień się nie maluję, ale to też mało mam okazji, żeby to robić. A tak po prawdzie, jak już mam jakieś wyjście zaplanowane, to wtedy nic mi nie wychodzi. Mówią, że praktyka czyni mistrza, ale jakoś i tak nie mogę niczego sensownego stworzyć. Zastanawiam się, czy nie zapisać się na taki makijaż akademia-wizazu/pl/oferta/atelier-makeup-pracownia-makijazu/ z lekcją wizażu. To by mi dużo dało.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Makijaż

Post autor: litovelek »

ja myślę nad makijażem permanentnym od looks-permanent/pl/makijaz-permanentny-brwi-krakow-looks-agnieszka-przytocka/ Bardzo fajnie, że są takie metody makijażu. Sama korzystam i doceniam bardzo naturalny efekt. Wiadomo, taki trwały makijaż musi zrobić specjalista!

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Makijaż

Post autor: Annika »

Makijaż permanentny to mega wygoda. Ja odkąd zrobiłam brwi i kreski na powiekach to o wiele mniej czasu spędzam na robieniu makijażu. Trochę fluidu, puder i tusz do rzęs i jestem gotowa do wyjścia - zaoszczędza mi to czasu no i mam perfekcyjny makijaż :) Zabieg wykonania makijażu permanentnego miałam we Wrocławiu w estmedica/pl/zabieg/makijaz-permanentny/ Super miejsce, z przemiłą obsługą, fajnymi cenami no i przede wszystkim mega profesjonalne.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Makijaż

Post autor: arleta32 »

Uwielbiam mocny makijaż oczu. Dlatego też ciągle poszukuje nowych kosmetyków do oczu. Przez przypadek natrafiłam na stronę madlensklep/pl/pol_m_MAKIJAZ-152.html i zakochałam się w zestawach do makijażu w boxach. Wszystko pięknie poukładane i na wyciągnięcie ręki. Nie muszę już brać ze sobą całej kosmetyczki na wyjazd. Wystarczy Box Madlen.

ODPOWIEDZ