Makijaż

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Makijaż

Post autor: flow »

Gdzie robiłyście makijaż ślubny? Ja to miałam pełno opcji do wyboru, bo każda koleżanka polecała kogoś innego i w końcu zdecydowałam się na gabinet kosmetyczny Image w Starogardzie Gdańskim gabinetimage/pl/?wizaz,15 i wyszło super! Makijaż był na twarzy, uszach i dekolcie, tak, by jak najlepiej scalił moje okryte uszy z twarzą i ciało z suknią - podkreślono mi obojczyki i wszystko wyglądało przepięknie. Makijaż niczego mi nie poplamił, oczy, twarz i nawet usta wytrzymały całą noc. Usta miałam w odcieniu podobnym do mojego, wiec jedzenie nie zrobiło szmince większej szkody. Na zdjęciach wyszłam super, a na żywo tez wyglądałam tak jak chciałam. Ceny maja tam bardzo korzystne zwłaszcza jak za tak dobry make up, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Makijaż

Post autor: matra »

Ja ostatnio zdecydowałam się na makijaż permanentny i wam też polecam to rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Wrocławia to polecam wam zgłosić się do charismabeautyclinic/pl/ Jest to sprawdzony salon urody, który specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Makijaż

Post autor: daga »

Makijaż nie tylko na wesele się przydaje. Możemy pomyśleć o czymś takim jak sesja narzeczeńska i też będzie nam potrzebny nienaganny wygląd. Ja sama o czymś takim myślę, ale czy mąż mi się zdecyduje, to nie wiem. To znaczy przyszły mąż. Muszę go jakoś urobić, to na pewno.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Makijaż

Post autor: maui »

Wiele rzeczy można ukryć, poprawić, czy uwydatnić makijażem. Ja bardzo lubię się malować, ale na większe okazje wolę pójść do dobrej makijażystki żeby mieć pewność, że make up na pewno mi się utrzyma i będzie super prezentował się na zdjęciach. Mam swój sprawdzony i rzetelny salon, który serdecznie wam polecam, jest to Si Bella SPA w Warszawie sibella/pl/oferta/makijaz/35-makijaz. Tam wykonują mega dobra robotę, świetnie dobierają rodzaj i kolor podkładu, korektora, itp., wszystko ładnie wygląda na twarzy i na żywo, i na nagraniach, ceny mają w porządku, a makijaże robią cudne.

wykok
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 07, 2020 12:13 pm
Kontakt:

Re: Makijaż

Post autor: wykok »

warto sprawdzić kilka kosmetycznek by zrobimy delikany piekny makijaż ale i trwały !!! przedewszytkim by mógł wytrzymać do rana

teri
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 09, 2020 4:19 pm

Re: Makijaż

Post autor: teri »

Ja się sama malowałam i wyszło super

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Makijaż

Post autor: patka »

Jeśli chcecie wykonać perfekcyjny makijaż to przede wszystkim musicie mieć czym go zrobić. Bez pędzli do makijażu ani rusz. Najlepszą opcją jest zakup pędzli do makijażu w zestawie. Taką możliwość znajdziecie na stronie puderek/com/pl/39-zestawy-pedzli-do-makijazu .

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Makijaż

Post autor: Dominika »

Macie dużo kosmetyków do makijażu? Jeżeli tak to polecam wyposażyć się w organizer taki jak tutaj taniomania/pl/t/organizery-na-kosmetyki . Dzięki niemu zaoszczędziłam miejsca, wszystko mam ładnie poukładane i w końcu mąż nie marudzi, że wszędzie walają się moje kosmetyki ;D

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Makijaż

Post autor: soya »

Widzę, że poszukujecie dobrych kosmetyków do make upu. Możecie zerknąć sobie do sklepu perfumesco/pl/kosmetyki-azjatyckie . Jest to bardzo dobra drogeria, gdzie można znaleźć wszelkiego typu kosmetyki, perfumy, akcesoria. Ja właśnie planuje tam teraz robić zakupy, bo mogę tam kupić praktycznie wszystko, aby móc o siebie dobrze zadbać.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Makijaż

Post autor: Rita123 »

Według mnie makijaż można swobodnie wykonać sobie samodzielnie. Wystarczy trochę praktyki i odpowiednie kosmetyki do makijażu - drogeria/pl/pomysl-na-prezent/makeup-revolution-zestaw-kosmetykow-i-heart-revolution-x-wersow Sama już nie korzystam z pomocy kosmetyczek w tym zakresie, bo nigdy nie byłam do końca zadowolona z efektu. A samemu jest lepiej, szybciej i taniej.

ODPOWIEDZ