W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: Tyczka »

W jaki sposób usunąć nieładne blizny?
Czy jest sens maskowania ich czymś z kosmetyków czy jednak operacja najlepiej żeby
miec je z głowy?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: imma34 »

Możesz próbowac zakryć je fluidem np czy pudrem,
ale szczerze mówiąc chyba bardziej komfortowo będzie sobie zrobić laserowe usuwanie blizn
w jakimś dobrym punkcie czy klinice, jak np ta dermoklinika/pl/medycyna-estetyczna/strefa-ciala/blizny-naczynka
i miec problem z głowy na zawsze, a nie tak czasowo, że jak zapomnisz zapudrowac to nagle taka bliznę widać.
Ja chyba usunęłabym operacyjnie

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: profesjonalna »

Jasne, że medycyna estetyczna nam w tym pomoże. Może lepiej, jak ja Wam powiem, że tutaj madamekatrina/pl/ macie na przykład bardzo dobrą klinikę medycyny estetycznej. To jedno z tych miejsc, jakie warto odwiedzić, bo mamy ku kompleksową pomoc i leczenie największych niedoskonałości.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: Dominika »

Medycyna estetyczna to to nie tylko botoks i lifting ale właśnie zabiegi, które mają na celu wyeliminowanie niedoskonałości. Jeżeli szukasz sprawdzonej kliniki to polecam m-clinic.eu

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: aldona »

Jeżeli chodzi Ci o blizny po oparzeniu to polecam Ci się zainteresowac octenicare ze względu na bardzo szybkie działanie oraz wspomaganie gojenia się ran. Dzięki temu preparatowi twoja blizna nie będzie się ślimaczyc co będzie wpływac na gojenie się.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: Dominika »

Sama miałam bliznę na nodze, która nie wyglądała zbyt ładnie. Znajoma poleciła mi SkinClinic w której usunięto mi bliznę za pomocą innowacyjnego lasera Fraxel Dual :) Po bliźnie ani śladu.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: moira »

Ja zgłosiłam się do kliniki medycyny estetycznej, w której usunęli mi blizny. Jeżeli mieszkacie w okolicach Malborka to polecam wam wybrać się do esteticomfort/pl/medycyna-estetyczna/usuwanie-blizn-i-rozstepow Nie będziecie tego żałowały.

korka
Posty: 257
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: korka »

A nie myslalas o zabiegach laserowych? moja siostra z blizna na policzku jezdzila do kliniki bienkowscyclinic/pl/ i tam ta nowoczesna technologia HI-TECH miala przeprowadzone zabiegi i po bliznie nie ma ani sladu :)

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: Julia66 »

A próbowałaś może Octenicaru? Ja używałam regularnie przez jakiś czas i uzyskałam naprawdę fajne efekty. Są na tyle dobre, że zrezygnowałam z zabiegu laserowego. Krem używam także na przesuszoną, podrażnioną skórę i też świetnie łagodzi te podrażnienia.

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: pitterka »

Syrop jest dobry z wyciągiem ze śluzu ślimaka Snail Natural z Zarapharm. Pomaga właśnie na blizny, zmarszczki, ma właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe, na trądzik pomoże i inne choroby skórne. Ale i nawet na problemy z żołądkiem. Polecam

ODPOWIEDZ