Buty dla ciężarnej?

kobietki33
Posty: 845
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: kobietki33 »

A to ciężarne muszą nosić jakieś specjalistyczne obuwie? Myślę, żer wystarczy wybrać jakieś wygodne buty i problem z głowy. Ja niedawno zamówiłam sobie kozaki szare i jestem z nich naprawdę zadowolona. Kosztowały niewiele, biorąc pod uwagę fakt, iż są bardzo dobrze wykonane.

roomia
Posty: 231
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: roomia »

Raczej nie ma specjalistycznego obuwia dla ciężarnych. Po prostu trzeba nosić buty wygodne i najlepiej płaskie, obcas nie jest zalecany. Jeśli chodzi o obuwie damskie letnie to myślę, że klasyczne sandały się sprawdzą.

Inaka
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Inaka »

Szczerze mówiąc to postawiłabym na coś wygodnego, na płaskiej podeszwie. Wiadomo, w ciąży nogi mogą puchnąć. Do tego potrzebna jest lepsza stabilizacja. Więc ja zaproponuję trampki. Modeli jest sporo - tu na przykład pantofelek24/pl/pol_m_Obuwie-damskie_Trampki-214.html i do każdej stylizacji można coś dobrać. Wygodne, stylowe i bezpieczne.

bogna45
Posty: 85
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: bogna45 »

Postawiłabym na coś wygodne. Z pewnością na płaskiej podeszwie. Tak, żeby były stabilne i bezpieczne. Może mokasyny na przykład? Rzuć okiem na ten model zapato/com/pl/skorzane-mokasyny ... bez-kratka . Bardzo fajny i stylowy moim zdaniem. Masz płaską podeszwę, masz modną kratkę. Do wielu stylizacji będą pasowały.

banana
Posty: 52
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: banana »

Na pewno radziłabym poszukać nieco szerszego obuwia, żeby było wygodnie przy opuchniętych nogach. Manufaktura Obuwia oferuje buty, które są szersze niż zwykłe obuwie. Dodatkowo są bardzo mięciutkie i oczywiście skórzane. Posiadają same dobre cechy.

zuzula12
Posty: 1635
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: zuzula12 »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam jakiś czas temu skorzystałem. Miałem spory problem z moimi stopami, dlatego zdecydowałem się skorzystać z usług praca podolog warszawa , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i wiele porad w temacie mojego problemu.

xiao
Posty: 77
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: xiao »

w tym okresie warto zadbać o to by obuwie było przede wszystkim wygodne. pomyśl o butach wykonanych z porządnej skóry, latem mogą sprawdzić się sandały czy klapki a nawet drewniaki. A to wszystko znajdziecie w asortymencie sklepu Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, szybka wysyłka.

Julia66
Posty: 517
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Julia66 »

W tym czasie trzeba stawiać na wygodę oraz dość rozciągliwe buty, które nadają się również na opuchnięte nogi. Latem można szukać jakiś wygodnych klapek, a w chłodniejsze dni idealne będą buty sportowe. Zerknijcie na stronę https://www.denley.pl/pol_m_Buty-damskie-9239.html , bo może tam akurat uda się coś znaleźć.

ODPOWIEDZ