Buty dla ciężarnej?

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: camio »

Jestem w ciąży, ale staram się wyglądać nadal atrakcyjnie - dla własnego samopoczucia, dla lepszej produktywności, troszkę też dla partnera. Kupiłam sobie piękną czerwoną sukienkę, ale nie bardzo wiem jakie buty do niej dobrać. Sukienka jest zwiewna, całkiem uniwersalna, bo i do bardziej eleganckich outfitów, ale też do skórzanej ramoneski. Gorzej, bo dalej nie mam butów. A wy, jakie buty do czerwonej sukienki kupiłybyście najchętniej?

fillo
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:05 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: fillo »

a to trzeba jakieś specjalne kupować?

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Marzena21 »

W trakcie ciąży trzeba pomyśleć o swojej wygodzie i postawić na wygodne produkty. Ja znalazłam takie buty - erli/pl/produkt/buty-damskie-puma-platform-kiss-patent-366012-02/5539330 . Według mnie i wyglądają i są bardzo komfortowe. Na erli normalnie znajdziesz wszystko co chcesz.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: bogna45 »

Owszem, w ciąży trzeba o siebie dbać, dlatego trzeba postawić na buty na płaskiej podeszwie, a nie szpilki. Mamy jesień, więc mogę polecić ich panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Buty_Sztyblety-340.html . Znajdziecie tam modne i wygodne buty w przystępnych cenach. Kolory i wzory są różne, więc warto tam zerknąć. Sama u nich zamówiłam buty i cenię ich jakość.

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Kamila »

A co z butami? Bo średnio sobie wyobrażam chodzić zimą w kozakach na obcasie...czy śniegowce, takie jak na stronie internetowej pepegi.eu/pol_m_Kobiety_Obuwie-_Sniegowce-315.html, będą Waszym zdaniem dobrą alternatywą?

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Aśka »

Ja ostatnio po ciąży musiałam sobie zakupić buty ortopedyczne bo mam straszną wade postawy po ciąży, mój kręgosłup naprawdę ledwo wyrabia tak naprawde. Ale dzieki tym butom jest lepiej, do tego chce sie zapisac tez na siłownie żeby poprawić wygląd całej sylwetki , albo chociaż basen często , działa praktycznie na każdą partię.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: HalinkaKalinka »

A może klapki? Ja w trakcie ciąży chodziłam bardzo dużo w klapkach, głównie po boku, by skóra mogła oddychać, było mi też dzięki temu znacznie wygodnie. Zaopatrzyłam się w super klapki od pepegi.eu/firm-pol-1538574517-Havaianas.html i nie żałuję tego wyboru :)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: camio »

Czy któraś z was brała ślub będąc w ciąży? Wiem, że wiąże się z tym dość sporo komplikacji, o czym nie zawsze się myśli. Poszerzenie sukienki to w tym przypadku niejedyny problem. Buty do sukni ślubnej muszą być wygodne, a w przypadku kobiet ciężarnych jest to priorytet. Może zaciekawi was ten artykuł? skora24/pl/1/39_jak-wybrac-buty-do-sukni-slubnej.html
Wszystkie chyba chcemy, by ten dzień był wart zapamiętania?

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: akacja56 »

Takie buty na pewno powinny być wygodne i praktyczne. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie w dobrym stylu jak szuka w buty firmy karino . Jak dla mnie propozycje godne uwagi i warte uwagi. Wiele osób nie jest zdecydowanych na konkret, a więc czym większy wybór tym lepsze możliwości.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: krysia1844 »

A może japonki lub espadryle? :) Japonki mogą sprawdzić się super tak bardziej po domu, a espadryle będą super na wiosnę :) Polecam przejrzeć ofertę obuwia marki Havaianas na pepegi.eu/firm-pol-1538574517-Havaianas.html, może akurat znajdziecie coś dla siebie. W ciąży podstawa to oczywiście wygoda i komfort podczas chodzenia.

ODPOWIEDZ