Plecak

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Plecak

Post autor: Pańcia »

Idzie wiosna i zastanawiam się czy lepszy bedzie plecak skórzany czy moze taka torba mniejsza na jedno ramię. Zdecydowanie wolę postawić na wygodę więc z dużej torby przerzucam się na małą bo dla mnie liczy się bardziej praktyczność niż elegancja. Widziałam zdjęcia plecaków skórzanych dla Pań i mi się podobało.A jak jest u was?

Aleksandra45
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 06, 2020 11:09 am

Re: Plecak

Post autor: Aleksandra45 »

Mi podoba się ten fason: myszka-sklep/pl/
model plecaka młodzieżowego - pierwszy od góry :)

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Plecak

Post autor: tajemnicza »

Poszukując dobrej jakości toreb,plecaków o różnych fasonach,uszytych ręcznie z prawdziwej skóry bydlęcej,wejdź na stronę marki ADAM BARON adam-baron/pl/
Jest to marka elegancka,stylowa i nowoczesna,oferuje torby na każdą okazję w wielu klasycznych kolorach.Na swoje produkty dają 5 lat gwarancji.Na stronie znajdziesz też piękne zdjęcia poszczególnych produktów,by łatwiej było ci dokonać wyboru.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Plecak

Post autor: camio »

A nie można połączyć praktyczności z elegancją? Może znajdziesz coś z drugiej ręki, skoro liczy się praktyczność? Ludzie często wystawiają bezpłatne ogłoszenia w internecie.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Plecak

Post autor: AniaSania »

Z całego serca polecam te plecaki damskie. Modne i w przystępnych cenach ^^

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Plecak

Post autor: AniaSania »

Jeśli chodzi o plecaki to od lat jestem wierna jednej firmie, mają niesamowite jakościowo produkty. Służą mi od lat i są nie do zdarcia niezależnie w jakich warunkach.

Julia Wasilewska

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Plecak

Post autor: AniaSania »

Plecaki dla całej rodziny zaopatrzyłam w rodzinawplecaku/pl/ i jestem bardzo zadowolona! Szczególnie synek, mają bardzo ciekawe wzory. Ja jako mama natomiast bardzo doceniam jakość materiału i to, że łatwo schodzą zabrudzenia.

mariola02
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 22, 2020 7:07 pm

Re: Plecak

Post autor: mariola02 »

Ja podejdę do tematu nieco inaczej. Niedawno szukałam narzeczonemu dużego portfela, w którym będzie mógł trzymać karty i dokumenty, bo on nie lubi nosić plecaków czy toreb na ramię. Idealny znalazłam tutaj panpablo/pl/pol_m_Mezczyzna_Akcesoria_Portfele-311.html. Dodatkowo cena była zachęcająca, a mój facet nareszcie nie narzeka, że nie ma gdzie schować dokumentów.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Plecak

Post autor: AniaSania »

Fajne plecaki można znaleźć prawie wszędzie, ale ja ostatnio szukałam torebki skórzane Lubin i nic stacjonarnie nie mogłam znaleźć, może polecicie coś online?

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Plecak

Post autor: AniaSania »

Mnie w sieci zachwyciła też galaneria belveder. Mam już kilka torebek od nich.

ODPOWIEDZ