Plecak

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Plecak

Post autor: Marzena21 »

Jak zastanawialiście się na tym gdzie można kupić plecaki szkolne dla dzieci to jest takie miejsce, które poleciła mi mja bardzo dobra koleżanka, która ma 3 dzieci. Bardzo sobie chwaliła tą nową platfomę zakupową - erli/pl/kategoria/artykuly-szkolne-plecaki-szkolne/1092 . Ja muszę przyznać, że też już się poznałam na nich i jestem zadowolona.

opo
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 10, 2020 9:44 am

Re: Plecak

Post autor: opo »

Ja kupiłam plecak w sieciówce, jest mały, ale pojemny, a przy tym bardzo wygodny

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Plecak

Post autor: soya »

W niektórych wpadkach przyda wam się coś bardziej pojemnego, gdy będziecie chcieli wybrać się w dłuższą podróży etc. W sklepie lorenbag/pl/walizki-dla-dziecimożecie znaleźć naprawdę praktyczne bagaże, nawet walizki dla dzieci. Takie, które sprawią, że podróżowanie przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Rapsodia
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:00 pm

Re: Plecak

Post autor: Rapsodia »

Jeśli o mnie chodzi to plecak jest dużo wygodniejszy niż torba i właśnie szukam dla siebie nowego w różnych sklepach. Najbardziej zainteresowała mnie ta oferta fashionpolska/pl/plecaki-damskie/wyprzedaz , ponieważ wybór jest bardzo ciekawy i w dodatku sklep ma wyprzedaż. Produkty są tańsze nawet o 70%.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Plecak

Post autor: camio »

Wydaje mi się, że torby miejskie są równie funkcjonalne jak plecak, a są zdecydowanie bardziej estetyczne i pasują do sukienki.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Plecak

Post autor: hannah »

Plecak musi być wygodny ale także modny :) Bardzo na czasie są obecnie plecaki znanych marek takich jak Adidas: desportivo/pl/pl/p/Plecak-adidas-Classic-Backpack-tornister-szkolny-GD5614/4038 . Myślę, że to będzie odpowiedni wybór.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Plecak

Post autor: magiczna »

Tak naprawdę to dla mnie już bardziej użyteczna jest czarna torebka na ramię skórzana . Nie wiem, dlaczego tak uważam, ale jakoś to mi się bardziej podoba. I na to jestem zdecydowana, zwłaszcza że tak naprawdę nie wychodzę wcale tak dużo do miasta. Dlatego mam nadzieję, że uda mi się coś ciekawego kupić.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Plecak

Post autor: AniaSania »

O wszystkim dzisiaj możemy poczytać w sieci i także blog dla taty i mamy zawiera ciekawe wskazówki dla młodych rodziców.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Plecak

Post autor: Lana »

Plecak dla dziecka musi być dostosowany do jego postawy i wieku. Dla przedszkolaka plecak musi być nieduży, ale powinien mieć usztywnione plecy. Takie znajdziecie tutaj panpablo/pl/pol_m_Dziecko_Plecaki_Dla-przedszkolakow-1565.html . Polecam ten sklep, bo mają duży wybór plecaków dla małych dzieci, a dodatkowo ceny są przystępne.

banana
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Plecak

Post autor: banana »

Szczególnie bardzo lubię wyroby skórzane, dlatego nawet plecak chciałam skórzany. Udało mi się taki znaleźć w sklepie leatherbox/pl/ i to nie tylko w czarnym kolorze, ale także innym. :D

ODPOWIEDZ