Sukienka na wesele

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AniaSania »

Sukienki polecam szukać w sieciówkach, tam jest największy wybór. Natomiast jeśli szukasz fajnych dodatków to zerknij na super torebki, potrafią bardzo fajnie dopełnić cały look. mała torebka

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Iwonka »

A jaki alkohol znajdzie się na waszych weselnych stołach? Ja myślę że poza wódką kupić też dobrej jakości szampan - zobaczcie tu smaczajama/pl/pl/p/Szampanskie-wesele-60-x-Szampan-Moet-Chandon-Imperial-mini-0%2C2l/10049 Ma odświezający smak winogron. Może być dobrym pomysłem na prezent dla weselnych gości.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AniaSania »

Polska moda jest bardzo specyficzna, kobiety na wesele ubierają się super odświętnie, niektóre wyglądają jak gwiazdy filmowe. Koronki, suknie do ziemii, czerwone usta - wszystkie chwyty dozwolone!

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Sukienka na wesele

Post autor: eem »

Ja znalazłam przepiękną sukienkę na aukcji i stamtąd kupiłam. Trafiłam jak nigdy, bo chciałam coś własnie w takich kolorach, no i kiecka była w dobrej cenie i pasowała jak ulał :). Za to zaszalałam z makijażem, bo poszłam do salonu Si Bella SPA w Warszawie sibella/pl/oferta/makijaz na make pup wieczorowy. Wyszło mega dobrze. Aż oczom nie wierzyłam, że tak ładnie mi wygładzili teksturę twarzy, ukryli mankamenty mojej urody, dobrze dopasowali podkład (a jestem bardzo bladolica), no i na zdjęciach wyglądał tak samo dobrze. Ceny mają tam przystępne, polecam.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AniaSania »

Sukienkę na weselę uda się znaleźć w sieci, ale mnie zaciekawiła odzież skórzana.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Sukienka na wesele

Post autor: yuka »

Ja sukienki na wesele kupiłam w sklepie internetowym butiku PATINA patina/pl/pl/c/SUKIENKI/74. W zeszłym roku miałam 4 wesela, wszystkie w tym samej grupie znajomych, w tym roku podobnie, dlatego sporo sukienek kupiłam, a tam miałam ogromny wybór. Znam swój rozmiar, więc z kupnem przez internet nie miałam problemu. Mają tam korzystne ceny, szeroki asortyment, a ubrania leżą na mnie jak ulał, uwielbiam ten sklep, polecam go gorąco.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Sukienka na wesele

Post autor: profesjonalna »

Myślę, że powinnaś odwiedzić ten modny sklep internetowy i znaleźć dosłownie coś dla siebie. Takie rozwiązanie będzie przede wszystkim dla Ciebie wygodne, ale też będziesz mogła po prostu wybierać, bo w jednej chwili nie sprawdzisz wszystkich dostępnych tu ofert. Sukienki mają akurat świetne.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AniaSania »

Sukienka na wesele musi być wyjątkowa i najlepiej długa. Znajdzie się taka w sieci a także galanteria skórzana.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AniaSania »

A w internecie patrzycie też na torby skórzane - Przemysł Mody? Są bardzo modne.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AniaSania »

Dodatki takie jak galanteria także kupuję online.

ODPOWIEDZ