Sukienka na wesele

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Sukienka na wesele

Post autor: roberyt »

może długą? Teraz takie są coraz bardziej modne i wyglądają zjawiskowo :)

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AniaSania »

Świetnym dodatkiem do stylizacji są dzisiaj również plecaki wegańskie. Macie takie?

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Michaszka »

Sukienek na wesele jest bardzo dużo. Wszystko zależy od tego jakiej kreacji szukamy. A że ja pryz okazji nawet muszę wybrać w końcu jakieś zaproszenia ślubne. Więc od jakiegoś czasu rozglądam się w internecie by znaleźć coś prostego i stylowego jeśli chodzi o zaproszenia. I tak chociażby tu udało mi się znaleźć kilka bardzo ciekawych wzorów zaproszeń.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Sukienka na wesele

Post autor: litovelek »

Wiele oryginalnych modeli ubrań znajdziecie w sklepie internetowym mococo. Serdecznie polecam wizytę na ich stronie internetowej. Oprócz ubrań na co dzień znajdziecie też duży wybór bielizny oraz szlafroków mococo/com/pl

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Sukienka na wesele

Post autor: bastylia »

Bardzo mi się podobają sukienku które ma w asortymencie hurtownia sukni Pretty Women bo to nietuzinkowe stylizacje uszyte z najlepszych materiałów, które mają starannie dopracowane detale i przykuwają wzrok.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Sukienka na wesele

Post autor: haanka »

A co z ubiorem dla najważniejszej Panny Młodej ? Gdzie kupowałyście swoje suknie ? ja skorzystałam z oferty salonu Agnes Fashion Group agnesfashiongroup/pl/salon-swidwin,s1 . Mają tu wiele modeli, różne fasony czy kolory. Ceny sukien nie są wygórowane, sporo modeli można dostać w cenach wyprzedażowych.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Lana »

Każda kobieta może pięknie wyglądać w sukience. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni model, dopasowany do sylwetki. Tu fenii/pl/33-sukienki są bardzo ładne modne sukienki plus size. Sklep Fenii.pl specjalizuje się w odzieży xxl. Ubrania u nich są piękne, stylowe, dobrze skrojone i z wysokiej jakości materiałów. Na każdą okazję znajdzie się piękna sukienka czy inny strój.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Sukienka na wesele

Post autor: kendal »

Sukienka na wesele powinna być elegancka i idąc przesądami - nie powinna być biała. Ładne, z kwiatowym wzorem sukienki, które moim zdaniem idelnie sprawdzą się na wesele, znajdziecie w ofercie sklepu tono/pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Sukienki-155.html Mam nadzieję, że uda wam się wybrać coś wyjątkowego.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Pańcia »

Wybierając fotografa trzeba koniecznie przejrzeć jego dorobek. Nie chciałabym później oglądać zdjęc, które by mi zupełnie nie pasowały. Znalazłam studium fotograficzne z fantastycznym "okiem" creativefilms/pl/fotografia/. Maja masę pozytywnych opinii, co mnie zresztą wcale nie dziwi. Oglądałam ich sesje zdjęciowe, sa po prostu niesamowite. Pełne smaku i wyczucia, którego najczęściej fotografom brak.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Sukienka na wesele

Post autor: mitril »

jak eleganckie sukienki wieczorowe to tylko w camashopping :) Wg mnie rewelacyjne ceny mają a do tego naprawdę konkretna jakość, a to jest bardzo ważne :) Bo któż nie chce wygladac pieknie na weselu

ODPOWIEDZ