odzież robocza

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

odzież robocza

Post autor: Pańcia »

Moim zdaniem trzeba bardzo patrzeć na jakość takiej odzieży roboczej i to jak jest wykonana. Może popatrz tutaj net-bear/pl/odziez-robocza bo wiem, ze tam mają spory wybór i znajdziesz odzież dostosowana do praktycznie każdego zawodu.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: odzież robocza

Post autor: AniaSania »

Mogę polecić świetne plecaki do szkoły i do pracy, które są niesamowite jakościowo, nie do zdarcia i pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy Malgosia Skowronska

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: odzież robocza

Post autor: AniaSania »

Ubrania na co dzień też kupuję online bo marka belveder ma świetne.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: odzież robocza

Post autor: Rita123 »

Odzież robocza tym się różni od zwykłej, że dodatkowo musi nam zapewniać bezpieczeństwo w czasie wykonywania swoich obowiązków. Wszelkiego rodzaju akcesoria ochronne na pewno znajdziecie w tym sklepie - bhp-gabi/pl/p13574,polmaska-antysmogowa-neoprenowa-z-weglem-aktywnym-neo-cz-city-mask.html Ważne, żeby dobrze ocenić i przeanalizować niebezpieczeństwo na danym stanowisku i na tej podstawie dobrać niezbędną odzież ochronną.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: odzież robocza

Post autor: Perunka »

A sportowe ubrania nosicie do pracy? Ja głównie takie bo mam taki styl pracy. Na valetta/pl/collections/sport zamawiam - bo nie chce przepłacać a też chce chodzić w czymś ładnym jednocześnie

Kejsi0
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:43 pm

Re: odzież robocza

Post autor: Kejsi0 »

Porządne buty, ubrania robocze to podstawa w wielu zawodach. U nas w firmie ja o takie rzeczy dbam, staram się aby wszystko było zgodne z przepisami BHP. Też i podstawowe szkolenia BHP są niezbędną rzeczą. Poczytajcie sobie o tych na stronie portalbhp/pl/ Również znajdziecie tu coś więcej o odzieży roboczej, też i o przepisach dotyczących ochrony przeciwpożarowej.

banana
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: odzież robocza

Post autor: banana »

Często firmy potrzebujące dla swoich pracowników takich ubrań, szukają możliwości dodania logo firmy bądź jakiegoś napisu na ubrania. Taka opcja możliwa jest u natare/pl/ a także mają spory wybór takiej odzieży.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: odzież robocza

Post autor: kobietki33 »

Ja akurat z tematyką BHP pierwszy raz spotkałem się tutaj glovex/com/pl/ kiedy zaczynałem robić remont nowo kupionego mieszkania. Mnóstwo artykułów i szeroki zakres ofertowy - polecam!

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: odzież robocza

Post autor: AniaSania »

Doskonałe dodatki takie jak galanteria Belveder także można zamówić dla siebie przez internet.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: odzież robocza

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli poszukujecie ubrań, które sprawdzą się w zawodzie strażaka, to zajrzyjcie na stronę florian.sklep/pl/umundurowanie-ubrania-koszarowe-c-1_5.html. W przeciwieństwie do specjalnej odzieży ochronnej, są zdecydowanie wygodniejsze i zapewniają szerszy zakres ruchu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w wielu okolicznościach, np. podczas zawodów sportowych. Sklep zapewnia spory wybór rozmiarów i modeli, które będą inwestycją w wizerunek.

ODPOWIEDZ