Buty dla ciężarnej?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Buty dla ciężarnej?

Post autor: Tyczka »

Zbliża mi się ważna rodzinna uroczystość podczas której będę musiała trochę stać w miejscu. A że jestem wysoko w ciąży i jeszcze muszę na tę okazję kupić nowe buty mam wątpliwości które fasony sprawdzą się w tej sytuacji najlepiej.

Noszę tylko skórzane buty damskie na koturnie więc wśród takich szukam i proszę was o podpowiedź, które z tych fasonów wybrać noevision/pl/dla_niej/koturny.html żebym wytrzymała pół dnia bez bólu?

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: jalinka »

Buty to nie wszystko, musimy też pamiętać o wygodnej odzieży ciążowej. Nie ma co sie meczyc i uciskac brzucha. Ja zaczelam nosic te z pasem jakos w polowie ciazy, w tych samych dochodzilam do konca ciazy, tylko na poczatku pas zakrywal caly brzuch, a pozniej tylko czesc. Fajną odzież można kupić w tym sklepie fashionpolska/pl/odziez-ciazowa

judyta18
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 18, 2020 8:16 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: judyta18 »

Dla kobiet w ciąży buty muszą być przede wszystkim wygodne, a że mamy lato, to na pewno przydadzą się sandały. Są przewiewne i pasują do spodni czy sukienek. Polecam sklep panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Buty_Sandaly-165.html. Wybór jest duży, jakość dobra, a ceny przystępne. Wiem, bo sama u nich zamawiałam sandały i jestem zadowolona.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: soya »

Szczerze mówiąc to ja chyba rozglądnęłabym się raczej tutaj eurobuty/com/pl/wszystkie-produkty/damskie/kolekcja-damska/azurowe . Tam możecie znaleźć wygodne, eleganckie buty z delikatnym koreczkiem lub bez. Wybór macie tam tak szeroki, że na pewno coś upolujecie dla siebie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: hannah »

Buty dla ciężarnej powinny być przede wszystkim wygodne. A jeśli chodzi o modę to wiem, że w tym sezonie modny jest styl boho i buty właśnie w tym stylu. Zresztą poczytacie sobie o tym na blogu joanneaa/pl/buty-damskie-w-stylu-boho-modny-wybor-na-lato/ .

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: matra »

Stopy w ciąży często puchą dlatego warto zainwestować w buty, które nie będą nas uciskały. Ja od siebie mogę wam polecić zakup balerin lub sandałów. Zajrzyjcie na stronę leomoda/pl/ Tam znajdziecie świetne buty damskie w tym stylu.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Tiburowski »

W każdej sytuacji (nie tylko podczas ciąży) warto zadbać o to, by buty były wygodne. Zarówno ja, jak i moja żona zakupiliśmy ostatnio obuwie marki Ara arabuty/pl/nasza-kolekcja i muszę przyznać, że w 100% spełnia ono nasze oczekiwania. Komfort, jakość oraz przystępna cena w mojej opinii stawiają je zdecydowanie przed tradycyjnymi markami.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: haanka »

Powinny być przede wszystkim wygodne, nie uciskające. Ja najczęściej chodziłam w balerinkach a latem w japonkach czy sandałkach. Ogólnie buty dla siebie i teraz dla dziecka kupuję najczęściej w sklepie butymodne/pl/klapki-dla-dzieci-c25956.html. Warto zerknąc bo ceny są bardzo korzystne. rozmiarówka pełna, na pewno znajdziesz dla siebie coś fajnego :)

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: AniaSania »

Może zerknij na markę Belveder? Jako ciężarna powinnaś sięgać po najwyższej jakości dodatki, żeby dbać o swoją wygodę i komfort.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Rita123 »

Mi po glowie na ten sezon chodzą piękne i modne kowbojki damskie - pantofelek24/pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kowbojki-245.html Zakochałam się w tym fasonie i bardzo bym chciała posiadać swoją parę. Takie buciki pasują praktycznie do każdej stylizacji - i do sukienek i do spodni.

ODPOWIEDZ