Buty dla ciężarnej?

MartaW
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 18, 2020 11:10 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: MartaW »

Ciekawe propozycje.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Aśka »

Teraz na pewno śniegowce są wygodne :) Ja korzystam z voltabut/com/pl/sniegowce-meskie ostatnio nawet mąż się na takie skusił i jest bardzo zadowolony :) Wg mnie to całkiem fajna oferta i naprawdę konkretne jakość.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: daga »

No, no, jestem pod wrażeniem. Ogólnie omawia się ubrania ciążowe, takie jak koszule porodowe , a nie myśli się o obuwiu, a ono też jest mega ważne. Nie można powiedzieć, że nie macie racji, pisząc że powinno być wygodne. To co dziewczyny, jakieś klapki i mokasyny, prawda? Szpilki nie, bo to też niebezpieczne dla nas.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: litovelek »

A macie kaszkiet damski ? Fajnie się bedzie prezentował z takimi butami sklep.kochamczapki/pl/pl/menu/czapki/damskie/kaszkiety-damskie-1024.html jest w dobrej i solidnej cenie

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: patka »

Sądzę, że modne klapki mogą być w tej sytuacji najlepszym wyborem :) Tym bardziej, że w sklepie online DeeZee widziałam naprawdę duży wybór takich klapek: deezee/pl/klapki. Niedługo wiosna więc warto zaopatrzyć się w takie wiosenne obuwie.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: nata29 »

A może czółenka na koturnie? Myślę, że warto pomyśleć o tego typu rozwiązaniu. Trzeba przede wszystkim stawiać na jakość i komfort. Lepiej chodzi o na podwyższeniu niż w płaskich butach, w których rujnujecie sobie kręgosłup. Tutaj filippo/pl/buty-damskie/czolenka/czolenka-na-koturnie warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: kobietki33 »

Myślę, że dla wszystkich przyszłym mam idealna może się okazać granatowa koszula ciążowa w serca na zamki Takiej specjalistycznej odzieży do karmienia nigdy nie jest za dużo, a lepiej mieć więcej, niż się później martwić, że nie macie czego założyć. Sprawdźcie sobie w wolnej chwili asortyment sklepu formommy/pl, bo myślę, że znajdziecie tam coś dla siebie.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: wiktoriaula »

Myślę, że warto postawić na jakieś białe skórzane buty, które będą elegancko się prezentować, a jednocześnie dzięki skórze będą wygodne i komfortowe podczas chodzenia. Na pewno warto wiedzieć jak jak dbać o białe buty, aby ich stan był imponujący. Istnieje wiele sposobów na ich pielęgnacje, zarówno naturalnych środków jak i gotowych do zakupienia w sklepie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: jula »

Na twoim miejscu odwiedziłabym ch targówek. Myślę, że bez problemu kupisz tam buty. Teraz są spore wyprzedaże, więc może uda ci się wybrać jakiś markowy model w dobrej cenie. Ja w ciąży nosiłam głównie trampki i klapki.

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Buty dla ciężarnej?

Post autor: Klaudia M. »

Nie wiem jak to było u Was, ale ja będąc w ciąży bardzo narzekałam na opuchnięte stopy, szczególnie latem. Z tego powodu musiałam w tamtym czasie kierować się nieco innymi wytycznymi podczas kupowania butów dla siebie. Kupowałam po prostu buty nawet nie tyle większe np. o rozmiar, bo to nie zawsze się sprawdzało, ale buty na szeroką stopę. Wiele cennych wskazówek z tym związanych znajdziecie tutaj: estetino/pl/jak-wybrac-buty-na-szeroka-stope

ODPOWIEDZ