Stylizacje ubioru

deborah
Posty: 537
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Stylizacje ubioru

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z doświadczoną stylistką, która zaproponuje mi stylizacje ubioru Kraków. Jaką polecacie?

zuzula12
Posty: 1505
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: zuzula12 »

Gdzie najczęściej szukacie porad odnośnie stylizacji i mody? Na co zwracacie największą uwagę podczas zakupu ubrań, ponieważ dla mnie liczy się przede wszystkim jakość, a ostatnio zakupiłem kilka t-shirtów na stronie cropp/com/pl/pl/dziewczyna/clothes/t-shirty .

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Perunka »

A ubrania sportowe gdzie zamawiacie? Ja sporo sklepów wypróbowałam ale najbardziej mi pasują te stroje od valetta/pl/collections/sport Kojarzycie sklep? bardzo fajny jest

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: daga »

Lubię pobawić się modą, ale w sumie nie jest dla mnie bez znaczenia to, jak mogę korzystnie wyglądać, nawet jeśli to nie jest dziś aż tak modne. Dla przykładu, mogę podać biały damski garnitur , który dziś bije rekordy popularności. Coś takiego było modne za czasów młodości mojej mamy. I dziś znów jest modne.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: kasiunia »

Zajrzyj do tego poradnika a dowiesz się więcej na temat dobrego stylu. To poradnik modowy, który pomoże wam w wyborze poszczególnych elementów garderoby .Dowiecie się na co tak na prawdę należ zwrócić uwagę przy wyborze poszczególnych elementów garderoby. To ważne by właśnie na kluczowe elementy zwracać uwagę.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: jankat »

Uważam, że idealnym dopełnieniem każdej stylizacji jest piękna biżuteria :) Ja taką zamawiam ze strony sadva/pl/pl/243-bransoletki-z-koralikami. Każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie :)

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Aśka »

Ja uwielbiam Kenzo ubrania mają ciekawy design i są świetnej jakości :) Mają naprawdę fajne kolekcje i zawsze znajduję coś dla siebie. Najbardziej lubię bluzy, z logiem marki, którym jest ryczący tygrys, są super :)

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: minella »

Szukam wyjątkowych stylizacji i ubrań a tu offpink/pl/product/t-shirt-ananas-bialy/ widziałam rewelacyjne shirty z ciekawym wzorem, kolory też takie na czasie, letnie. Myślę że zrobię tu spore zakupy

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: kasiunia »

Czy zwracacie uwagę na to by ubiór pasował do waszej budowy, włosów czy w ogóle aby całość z sobą współgrała? Myślę ,że to bardzo ważne, choć nie mniej ważna jest praktyczna strona kupowanych ubrań.Na wakacyjny wyjazd kupiłam męzowi kilka letnich koszulek, w tym tą oto - dstreet/pl/product-pol-42182-T-shirt-meski-basic-ciemnogranatowy-Dstreet-RX4912.html .To letni i prosty t-shirt, bardzo wygodny i prosty za razem.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: kasiakasiula »

Dla mnie ważnym dopełnieniem stylizacji jest biżuteria ;) Często świecidełka zamawiam przez internet. Ostatnio trafiłam na fajny sklep dittazimmermann/com/ :) Mają tam oryginalna bizuterię, która wyjątkowo pasuje do mojego stylu :D ;)

ODPOWIEDZ