Sklep z perfumami

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Sklep z perfumami

Post autor: Clamor »

Cześć! Szukam dobrego i sprawdzonego sklepu z perfumami z szeroką ofertą. Wiecie, gdzie warto je zamówić? Poszperałem trochę w sieci na ten temat i trafiłem jak na razie na taką stronę https://perfumy.pl/ . Z tego co widzę to mają oni naprawdę spory asortyment. Myślicie, że będzie to odpowiedni wybór? Może ktoś z was robił już u nich zakupy?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Sklep z perfumami

Post autor: brukselka »

Sama szukam.. bo koncza mi sie perfumy a tym razem chcialabym zamowic cos oryginalnego i trwalego :)

agentka
Posty: 214
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Sklep z perfumami

Post autor: agentka »

Ja tylko oryginalne perfumy zamawiam, bo jakies podróbki to mam wrazenie, ze sie słabo trzymaja, a tak to kupuje ze sprawdzonej drogerii zawsze, mam swoje ulubione zapachy, czesto jakies promocje są wiec sie oplaca :)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Sklep z perfumami

Post autor: brukselka »

a mozna wiedziec skad zamawiasz? ja zawsze kupowalam w sklepie tu kolo nas, ale nie maja jakiegos szałowego wyboru

agentka
Posty: 214
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Sklep z perfumami

Post autor: agentka »

No to poszperaj sobie tutaj notino/pl/perfumy/ :) Maja naprawde spoko wybór i kosmetyki z roznej polki cenowej, mozna cos dobrac typowo pod siebie i na swoje mozliwosci finansowe :d

Lana
Posty: 205
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Sklep z perfumami

Post autor: Lana »

Zapach to bardzo indywidualna sprawa. Nie ma zapachów uniwersalnych, bo na każdej skórze zapach rozwija się nieco inaczej. Dlatego dobrze jest testować różne zapachy. A że są teraz na rynku odlewki perfum to można takie oryginalne zapachy testować za niewielkie pieniądze. Odlewki dostaniesz w Alepachniesz.pl. Wiele marek do wyboru. Także sprawdź.

ODPOWIEDZ