Zwierzaki w domu

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Zwierzaki w domu

Post autor: Pańcia »

Nie no bedziesz miał na to wiele środków, ale z tego co ja zauważyłam po moich zwierzakach to najbardziej skuteczne sa takie mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/pasozyty/robaki/objawy-zarazenia-pasozytem-dirofilaria-immitis-psa/ obroże przeciw pchłom . W końcu musi to być cos skutecznego i by zdawało rezultat. Pies moze latać po dworze a nic się nie bedzie do niego przyczepiać

Kamila
Posty: 381
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: Kamila »

Jeśli macie jakieś zwierzaki w domu - psa lub kota, to koniecznie musicie odwiedzić internetowy sklep zoologiczny babuzoo/pl/. Mają tam bardzo szeroki wybór karm, smakołyków i różnego rodzaju akcesoriów dla takich zwierzaków ;) Ceny nie są tam wygórowane, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni :).

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: AniaSania »

Na pewno dziś warto robić zakupy online ale też sklep z modą duńską w Gliwicach ma świetne produkty.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: daga »

My się z mężem spieramy, co tak naprawdę należy mieć i jakie zwierzę jest dla nas odpowiednie. Na pewno będziemy myśleć o psiaku, ale i o rybkach. W tym sklepie trzmiel/com/pl/ mamy całe doposażenia do akwarium to coś się wybierze. A co z moim psiakiem? Tu jeszcze nie mam nic gotowego.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: profesjonalna »

Każdy inaczej podchodzi do tego tematu, ale ja wam powiem, że dla mnie akwarium na wymiar to najlepszy wybór. Będę mogła nie tylko dobrze zaaranżować pokój, ale też wierzę, że takie coś będzie naprawdę przyciągało wzrok. A że ogólnie do żywych rybek nic nie mam, to wszystko się ładnie składa w całość, prawda?

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: Perunka »

Moim zdaniem przede wszystkim trzeba odpowiedzialnie podejść do posiadania psiaka. Dobra karma musi być! Bo inaczej zwierzak może chorować. U nas jest to karma od Psibufet - psibufet/pl/ i faktycznie widać, nawet po wynikach krwi że jest o wiele lepiej

beciaxyz
Posty: 115
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: beciaxyz »

Myślę, że o zwierzaka, a zwłaszcza psa trzeba cały czas dbać. Dlatego ja oprócz karmy również podaję mojemu psu suszone warzywa i owoce, które kupuję na babuzoo/pl/suszone-warzywa-owoce-dla-psa. Fajny sposób na wartościową przekąskę.

kendal
Posty: 666
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: kendal »

My zdecydowaliśmy się przygarnąć malego kotka ze schroniska i była to super decyzja :) Całą wyprawkę kupowaliśmy online, bo jak porównałam ceny, to były znacznie niższe. No i gdyby ktoś był ciekaw, to polecam tę ofertę animalzoone/pl/drapaki-dla-kotow Naprawdę szeroki asortyment, każdy miłośnik zwierząt znajdzie tutaj coś dla siebie.

aklinka
Posty: 286
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: aklinka »

Bardzo cieszy mnie to, że zwierzęta są zabierane ze schronisk i znajdują nowy dom :) Jeśli masz kotka to czy może myślałaś już o szelkach takich jak wyspazwierzat/pl/szelki-dla-kotow-182 ? Z wyprowadzaniem to może być różnie, ale szelki też są fajnym zabezpieczeniem np. przed ucieczką kota jak mamy taras/balkon otwarty. Warto takie mieć na wyposażeniu

adrian3321
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 13, 2021 11:35 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: adrian3321 »

Ja mam kilka zwierzaków w domu i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Nawet mega zadowolony.
_____________________________________________________
wiza do Wietnamu

ODPOWIEDZ