Zwierzaki w domu

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: magiczna »

Opiekowanie się zwierzętami wymaga od nas pracy, wiedzy, ale i umiejętności. Wiem coś o tym, bo jednak sporo o tym czytałam i sama miałam kiedyś psiaka i kota. Ogólnie teraz nie mam na to czasu, ale w przyszłości jeszcze pomyślę, czemu nie. Tylko chcę w razie czego takie wojtkowszkolenia/pl/kategoria-produktu/kursy-online/ szkolenia zrobić, żeby jednak w 100% się dobrze opiekować moim podopiecznym.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: jula »

Ja coraz częściej myślę o akwarium! Myślałam, że to będzie drogie hobby, ale jednak okazało się, że na trzmiel/com/pl bez problemu można zamówić całe akwarium w bardzo korzystnej cenie. Na początek chciałabym mieć małe akwarium a z czasem je powiększe jeśli się wkręce w nowe hobby :)

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: daga »

No właśnie ja mam kotki. I chcę im coś nowego dać. Czy Waszym zdaniem cbd dla kota cannabilove/pl/produkt/olejek-cbd-dla-kota/ jest bezpieczne? Warto po to się skłonić?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o zwierzaki w domu to warto zadbać o suplementy dla kota jeśli chcesz aby zwierzak był w formie. Najczęściej takie suplementy są w postaci oleju z ryb bo te jak wiadomo mają mnóstwo witamin i kwasów. Jeśli nie używasz takiego oleju to zacznij a zobaczysz zmianę.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zwierzaki w domu

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy o nieruchomościach. Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku nieruchomości, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Biuro nieruchomości Bydgoszcz .

ODPOWIEDZ