Prezent

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Prezent

Post autor: Iwonka »

Mój tata ma słaby wzrok i dlatego szukałam dla niego zegarka z czytelną tarczą. Tak trafiłam na tą ofertę tu protime24/pl/product-aar-42581-Zegarek-Bisset-BSDE49SASX03BX-Meski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Ten zegarek na pewno spodoba się tacie i co ważniejsze nie bedzie miał problemu z odczytaniem godziny. A poza tym to bardzo elegancki zegarek z ładną bransoletką.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent

Post autor: AniaSania »

Myślę, że inspiracji na prezent możesz poszukać na tej witrynie. Kocham prezenty praktyczne i ponadczasowe.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Prezent

Post autor: Pańcia »

Zalezy w jakim budżecie poszukujesz tego zegarka. Jeżeli chcesz coś fajnego to tutaj yesap/com/zegarki-edifice-c-105.html , mają spory wybór.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Prezent

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o prezenty, zarówno dla kobiet jak i facetów to ja często celuje w szaliki i rękawiczki, tatuum/com/pl/1099-rekawiczki-damskie zawsze się przydają, tym bardziej dlatego, że jeżeli cos gdzieś zostawimy, to najczęściej są rękawiczki.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Prezent

Post autor: saymyname »

Czasami niewiele trzeba, aby ucieszyć drugą osobę. W internecie dzisiaj można znaleźć wiele interesujących koncepcji na prezent, przykładowo możecie zamówić grawer na piórze i podarować właśnie coś takiego eleganckie i ponadczasowego. To, też będzie moim zdaniem udany prezent.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Prezent

Post autor: falla »

Poszukując eleganckiego i stylowego prezentu dla kobiety,warto udać się do sklepu adam-baron/pl/
Jest to sklep marki ADAM BARON ,oferujący swoim klientom galanterię skórzaną wysokiej klasy i jakości.Ich produkty są szyte ręcznie,z naturalnych skór bydlęcych.Mają torby,torebki na każdą okazję,w wielu nowoczesnych kolorach i klasycznych wzorach.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Prezent

Post autor: paulajanicka »

Jeśli to prezent dla fanek torebek-nerek to na stronie slontorbalski/pl/zolta-nerka-damska-skorzana-ariana-46451.html znajdziecie bardzo modną i śliczną propozycję, która będzie pasowała do wielu stylizacji. Jest ona skórzana i pomieści wszelkie niezbędne rzeczy np. telefon, portfel czy notes. Można ją kupić w bardzo dobrej cenie, a solenizantka na pewno będzie zachwycona także jakością wykonania.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Prezent

Post autor: jankat »

Ostatnio dla swojej mamy i siostra zdecydowałam się kupić na prezent Versace :) Na francuskieperfumy/pl/perfumy-damskie-versace możecie znaleźć kilka rodzajów perfum właśnie tej marki.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Prezent

Post autor: Dominika »

Ja muszę kupić niebawem prezent mojemu facetowi i zastanawiam się właśnie czy nie przydałby mu się nowy telefon bo ostatnio coś narzeka. Znalazłam model magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-mi-10t-specyfikacja . Wydaje się być bardzo fajny i z tego co wyczytałam parametry ma takie, które odpowiadałyby mężowi. Telefon to jednak zawsze trafiony prezent :)

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

Wiecie co, według mnie, na prezent idealnie sprawdzą się jakieś porządne portfele skórzane męskie z grawerem. Wiem, że tego typu produkty można znaleźć na stronie sklepu Betlejem. Polecam wam tam zajrzeć, ponieważ ceny maja naprawdę przystępne.

ODPOWIEDZ