Zdrowy tryb życia

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: grama »

Ja się staram jak mogę aby zdrowo żyć i angażuję w to także innych, w tym naszych pracowników. W firmie zorganizowałam warsztaty, które przeprowadził Instytut Medycyny Funkcjonalnej z Warszawy imf/pl/warsztaty-dla-firm/. Na tych warsztatach poznaliśmy tajniki zdrowego odżywiania, uczyliśmy się o wewnętrznej równowadze oraz pracy z emocjami. Bardzo serdecznie ich polecam, mają bardzo dobrych specjalistów, świetne ceny, a same warsztaty dużo nam dały.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: sepa »

Jestem za, wkręciłam się na maksa w zdrowy tryb życia. Lubię wyzwania i już wcześniej wzięłam na tapet windsurfing. Ten sport pokochałam całym sercem, ale po kilku lekcjach w zeszłym roku, w tym potrzebuję jeszcze pomocy profesjonalnego instruktora. Znowu pójdę do Szkoły Zdrowia szkolazdrowia/pl/windsurfing/lekcje-indywidualne-windsurfing/, bo tam mają i kompetentna kadrę, bardzo korzystne ceny, no i jeszcze panuje tam fajna atmosfera, więc nauka łatwo idzie, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: nero »

Warto też po prostu zadbać o zdrowie, u mnie przez lata były problemy z kręgosłupem, bo niestety w pracy w większości siedzę. W końcu poszłam po pomoc do Kliniki doktora Tomasza Stengerta (“McKenzie Clinic”) w Poznaniu mckenzie/pl/oferta. Tam pod okiem bardzo dobrego, rzetelnego lekarza została zdiagnozowana i rozpoczęło się leczenie, które zmieniło moje życie. W końcu plecy mnie nie bolą, moja postawa też się polepszyła, polecam gorąco.

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: jadzka »

Trochę z innej beczki - potraficie opiekować się osobą chorą w domu? Macie może jakieś konkretne porady i wskazówki? Bardzo proszę o kontakt osoby, która ma tego typu doświadczenie. Osobiści widziałem ten ciekawy projekt https://damy-rade.info/ . Podobno jest jedyny w swoim rodzaju.
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: yuka »

No trzeba się badać, ja co roku chodzę na usg piersi i w zeszłym roku coś wyczułam. Nie jestem przewrażliwiona, ale w rodzinie miałam raka piersi, więc lekko zdenerwowana była. Poszłam do lekarza do MediLuxClinic Szczecinie mediluxclinic/com/pl/uslugi na badanie, po nim konieczna była biopsja, którą też wykonałam u nich. Na szczęście zmiana okazała się być niczym groźnym. Gabinety lekarskie, ogólnie MediLuxClinic polecam bardzo serdecznie. Uzyskałam tam kompleksową pomoc i opiekę lekarską, ich lekarze są bardzo rzetelni i zdecydowanie warto się tam leczyć.
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2020 8:10 pm przez yuka, łącznie zmieniany 1 raz.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: moa »

Myślę, że fajnie jest też czasem sobie wypocząć, zregenerować, więc sama bardzo lubię pobyt w SPA, nawet na weekend. Moim ulubionym ośrodkiem jest zakład leczniczy Uzdrowisko Nałęczów w Nałęczowie uzdrowisko-naleczow/pl/magia-piekna/. Oni tam mają także pobyty lecznicze, ale akurat ja korzystam zwykle z ich pakietów SPA. Miejsce jest przepiękne, cenowo wychodzi w porządku, a zabiegi są wykonywane prze profesjonalistów, aż się nabiera tam chęci do działania :), polecam.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Tiburowski »

Warto też po prostu zadbać o zdrowie, u mnie przez lata były problemy z kręgosłupem, bo niestety w pracy w większości siedzę.
Znam to z autopsji. Na szczęście trafiłem na ofertę Centrum Rehabilitacyjnego Sonatio w Bydgoszczy sonatio/pl/oferta . Bóle ustąpiły już po kilku zabiegach. Prawdziwi fachowcy z bardzo dobrym, rzetelnym podejściem do pacjentów.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: oran »

Tu niesamowicie ważny jest także sen. Ja mam problemy z zasypianiem, może to przez problemy, które się piętrzą, nie wiem. Niedawno odkryłam perełkę, która pomaga mi zasnąć jak dziecko - GABAdone od CPS Danomatic SANUVITAL sanuvital/pl/pl/p/GABAdone/42. To nie jest środek nasenny, ale działa mega dobrze, ma fajny skład i cenę, jest bezpiecznym suplementem diety, polecam go serdecznie.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: matra »

Warto zacząć uprawiać jakiś sport. Ja od jakiegoś czasu uprawiam Nordic Walking i mogę powiedzieć że ma on świetny wpływ na cały mój organizm. Jeżeli też was interesuje ten sport to zajrzyjcie na stronę nordicsklep/pl/ Firma ta sprzedaje akcesoria do Nordic Walkingu.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: eem »

Ja już ponad rok temu zmieniłam swój tryb życia. Prace mam raczej siedzącą i potrzebowałam ruchu, a moja dieta też wymagała zmiany. W ciągu roku zmieniłam się z lenia kanapowego w osobę, która bierze udział w maratonach i to nie telewizyjnych. W mojej diecie też zmieniło się sporo rzeczy, np. zaczęłam używać oleju MCT z kokosa, który kupuję od sprawdzonego i rzetelnego producenta NatVita, tutaj - natvita/pl/w-fromie-plynnej/1141-olej-mct-z-kokosa.html?search_query=Olej+MCT&results=1, w bardzo korzystnej cenie. MCT to skrót od medium-chain triglycerides i według badań takie związki pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej, co zauważyłam u siebie, do tego świetnie nadają się dla osób, które aktywnie uprawiają sport, polecam.

ODPOWIEDZ