dentysta

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: dentysta

Post autor: jula »

Bardzoi dobrego dentystę znajdziesz tutaj gabinet stomatologiczny gdynia Koniecznie zapoznaj się z ofertą tej kliniki stomatologicznej. Ja chcę się tam umówić na implanty, bo już nie mogę patrzeć na swój uśmiech.

banana
Posty: 52
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: dentysta

Post autor: banana »

Oj tak, wiem o czym mówisz. Także przydałyby mi się implanty, nawet jeśli to dość kosztowne rozwiązanie to jednak trwałe i ładne. Chcę się umówić do Gabinetu lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie, a ty gdzie masz w planach się udać?

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: dentysta

Post autor: kajaa »

U mnie bardzo dobrze sprawdza sie ta pasta splat.expert/produkt/splat-special-gold-pasta-75ml/ i to już od dłuższego czasu. Bardzo dobrze czyści zęby z osadu, jest delikatna dla wrażliwych zębów i dziąseł a do tego fajnie wybiela. Efekt wybielenia zauważyłam po około miesiącu regularnego stosowania. Swietny zloty kolor i pachnie oraz smakuje jak szampan

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: dentysta

Post autor: lunka »

Można uniknąć poważniejszych problemów z zębami, jak będziemy regularnie o nie dbać i kontrolować ich stan u dentysty. Także dentysta Gliwice pomoże w zadbaniu o zęby. Regularnie trzeba udawać się na wizyty do stomatologa.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: dentysta

Post autor: offensive »

Poszukuję amalgamatów dobrej jakości do swojego gabinetu dentystycznego - czy zamawiał je ktoś z was ze strony sklep.marrodent/pl/stomatologia/materialy-wypelnieniowe/amalgamaty.html i mógłby wypowiedzieć się czy warto? Będę wdzięczny za waszą pomoc!

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: dentysta

Post autor: lunka »

Na pewno Stomatolog Tychy ma świetne opinie i tutaj można wyleczyć swoje zęby. Można mieć różne przygody z dentystami, ale konieczne jest, by być regularnie na wizytach u dentysty. W wielu klinikach pracują dentyści, którzy zadbają o nasz ładny i zdrowy uśmiech.

ODPOWIEDZ