Suplementy i witaminy - jaki producent?

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie witamin, to powiem wam, że ja ostatnio stwierdziłam, że przydałaby mi się witamina d3 4000. Zaczęłam szukać w sieci jakiś ciekawych ofert w tym zakresie i na stronie tego sklepu sklepzycia/pl udało mi się znaleźć najciekawszą propozycje. Jeżeli kiedykolwiek coś tam zamawialiście, to dajcie mi znać.

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: Lana »

Zależy czego szukasz. Bardziej patrzyłabym na skład niż na producenta. Tu evita.sklep/pl/pl/p/Bioaron-Witamina-D-400-j.m-30k-Phytopharm/23114880 masz na przykład preparat dla dzieci i niemowląt z witaminą D. Jest ona szalenie ważna w rozwoju dziecka. Także dostarczanie jej w optymalnej ilości - a taka jest w tym preparacie - jest bardzo istotne.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: Dominiśka »

Od jakiegoś czasu właśnie suplementy zamawiam z izdrowiej/pl/ . Można kupić różnorodne produkty od zdrowej żywności po środki chemiczne i wiele innych, także warto tutaj zajrzeć

Fermina
Posty: 79
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: Fermina »

Wszystko zależy od tego jakiego suplementu potrzebujemy, osobiście czasem stosuję na niedobór żelaza actiferol actiferol/pl/ U mnie się sprawdza, mija zmęczenie i bezsenność ,która w takim przypadku bardzo mi dokucza.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: haanka »

Zerknijcie sobie jeszcze na ofertę producenta Pharmovit pharmovit/pl/. znajdziecie u nich wiele dobrych jakościowo suplementów, witamin czy minerałów. Nie są drogie a przy tym wydajne i skuteczne. ja sięgam po nie od dawna, kuracje zawsze przynoszą oczekiwane efekty :)

ODPOWIEDZ