Dobre soczewki

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Dobre soczewki

Post autor: jadzka »

Siemka! Czy ktoś z was wie, gdzie uda mi się kupić dobre soczewki w atrakcyjnej cenie? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad takim zakupem, ponieważ okulary zaczęły mi coraz to bardziej przeszkadzać w życiu codziennym. Do tej pory trafiłem na tą ofertę https://www.szkla.com/1491_live-daily-d ... 0-szt.html . Z tego co widzę to te soczewki są w całkiem przyzwoitej cenie. Dodatkowo posiadają silikonowo-hydrożelowy materiał oraz filtry UV. Myślicie, że są warte zakupu? Chętnie poznam waszą opinię na ich temat. Może ktoś z was je nosi...
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Dobre soczewki

Post autor: Iwonka »

Nie rozumię jak okulary mogą przeszkadzać - ja nosze od lat i czasami to zapominam że mam je na nosie. To pewnie kwestia doboru. Ja znalazłam dla siebie takie tu eyewear24.net/product-pol-39055-Okulary-Korekcyjne-Giorgio-Armani-Ar-7184-5815.html Znanej marki, eleganckie, leciutkie i dobrze trzymają się na nosie. Ale na podanej stronie jest zakładka - soczewki kontaktowe, może ci się przyda ta informacja.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Dobre soczewki

Post autor: ewaO »

Dobry wybór soczewek i okularów dla dzieci znajdziecie w Łodzi w salonie optycznym w Okooko przy Próchnika okooko/com/pl/ Są tam też badania, przyjmują tam bardzo miłe lekarki, także ja się cieszę, że w to miejsce trafiłyśmy. Tym bardziej, że cenowo jest też w porządku.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Dobre soczewki

Post autor: paulajanicka »

Oj macie rację z tym, że dobór odpowiednich soczewek jest bardzo ważny. Niektórzy wolą codzienne, a niektórzy miesięczne bądź tygodniowe. Na szczęście na stronie optiland/pl/soczewki znajdziecie bardzo szeroki wybór soczewek, w różnych możliwościach, ale także bardzo dobrych cenach. Niektórzy lubią stosować także soczewki okazjonalnie i zmienić dzięki nim swoją barwę oka, a to także fajny pomysł na zmianę swojego wyglądu.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Dobre soczewki

Post autor: akacja56 »

Ostatnio widziałam ciekawe soczewki w sklepie na alesoczewki/com/ . . Moim zdaniem właśnie w takim sklepie na pewno dobrze dobierzesz dla Siebie soczewki, tak aby były wygodne i praktyczne. Dodatkowo z szybką wysyłką i dobrze zabezpieczoną.

ODPOWIEDZ