ból gardła i brak apetytu

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

ból gardła i brak apetytu

Post autor: pinkipa »

synek się przeziębił i bardzo boli go gardło, nie chce w ogóle jeść, co dajecie swoim dzieciakom w takich sytuacjach?

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: Draksa1981 »

Brak apetytu często może być powiązany z bólem gardła. Przez dolegliwości w przełykaniu nie mamy ochoty na spożywanie pokarmów. Warto wtedy zastosować leki na ból gardła conagardlo/pl/kompendium-wiedzy/dobre-domowe-sposoby-na-bol-gardla/, które znieczulą gardło i pomogą wyleczyć dolegliwości.

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: samssa »

u mnie tak samo, dziecko chore= nic nie smakuje, a już o stałych posiłkach to można zapomnieć, jedyne co wchodzi to miękkie, płynne jedzenie ale też nie wszystko, trafiłam ostatnio na nutrikid multi fibre. Kupiłam truskawkowy, młodemu posmakował, oczywiście stosowaliśmy pod kontrolą lekarza

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: Zaklinaska »

Jeśli suplementy nie pomagają to warto iść do swojego lekarza, on najlepiej doradzi co w takim przypadku zrobić. Ja zawsze ide po poradę ,mam niedaleko przychodnię Nasz Lekarz i wiem ze w razie potrzeby moze mnie zbadać laryngolog, jest tam wielu różnych specjalistów.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: Aśka »

jak bierzecie antybiotyki, to najlepiej jeszcze suplementy diety :) ja stosuję jeszcze dodatkowo probiotyki od mynarum/com/narimax-fast---metabiotyk-200-mg--30-kapsulek,60,58.html mają dobry skład i zawsze mi pomagają

kobietki33
Posty: 810
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: kobietki33 »

Na gardło oraz zapalenia intymne są świetne płukanki z Octenisept. To mnie dopiero pomogło na ból gardła, odkaża, zapobiega rozwojowi infekcji. Gardło zaczęło się szybko robić ładne, zanim trafiłem do lekarza już prawie nie bolało. Leki inne na gardło to u mnie tylko na chwile łagodziły ból. Ale nie leczyły.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: litovelek »

My w celach zdrowotnych wybraliśmy się na dłuższą podróż... Głównie teraz przemieszczamy się karawanem, nasze marzenie się spełnilo... facebook/com/icamppolska/ jak dla mnie mega przeżycie człowiek od razu weselszy i zdrowszy wraca... i che cię żyć oraz normalnie pracować

Kamilla36
Posty: 179
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: Kamilla36 »

Ostatnio odkryłam, że Octenisept jest preparatem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Można go stosować do dezynfekowania ran, na infekcje intymne, a także bóle gardła. W każdym przypadku radzi sobie równie dobrze.

Julia66
Posty: 451
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: Julia66 »

Brak apetytu może wynikać z bólu gardła, ale też z poważniejszej infekcji. Na początek, póki nie masz innych objawów, najlepiej zdecydować się na leczenie swojego gardła. O tym jak wyleczyć pieczenie w gardle dowiesz się zaglądając na stronę conagardlo/pl

Julia66
Posty: 451
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: ból gardła i brak apetytu

Post autor: Julia66 »

co przyjmujecie?

ODPOWIEDZ