Co macie w domowej apteczce?

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: leana »

Ja mam dosyć sporo leków, jakieś rzeczy do raczenia sobie ze zranieniami (mam dzieci, które czasami upadają :)), maseczki, coś do dezynfekcji rak, itp. No i mam też swoją własną apteczkę z moimi lekami, które biorę codziennie. Zaopatruję się regularnie w aptece Codziennej w Kielcach aptekacodzienna/pl/. Oni mają dużo fajnych promocji, mają szeroki asortyment. Pracują tam bardzo profesjonalne i kompetentne osoby, polecam ich serdecznie.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: dixii »

Poza lekami przeciw gorączce czy biegunce mam też bardzo dużo suplementów, głównie tych z Pharmovit pharmovit/pl/. Czysty skład, duża skuteczność i ogromny wybór - są witaminy i minerały, zioła czy oleje w wygodnej formie kapsułek. bardzo dobry stosunek jakości do ceny :)
to fakt, pharmovit ma bardzo dobre produkty :) te zioła w kapsułkach to mistrzostwo świata, normalnego naparu z pokrzywy bym nie wypiła a tu rach ciach i kapsułka połknięta :)

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: Dominika »

Ja mam zawsze octenicare. Niestety często pojawia mi się odparzenie skóry pomimo tego, że dbam o higienę. Mam dość obfity biust i pod nim czasem występują uporczywe i bolące odparzenia.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: marysia8383 »

Zawsze coś na odparzenia pod piersiami, szczególnie teraz w okresie letnim.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: yuka »

Maseczki to chyba teraz produkt numer jeden :). My maseczki dla całej rodziny (w tym dla moich rodziców) kupujemy od producenta Polontex z Częstochowy polontex/com/pl/katalog/maseczki-na-twarz-2. Mamy od nich firany i różne inne tekstylia i wszystkie są bardzo dobrze uszyte, z dobrej jakości materiałów, podobnie jest własnie z maseczkami. Do tego maja korzystne ceny, polecam.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: wiktoriaula »

uważam, że w apteczce każdej kobiety powinien być lek na upławy , gdyż nigdy nie wiadomo kiedy spotka nas ten problem. Ważne, aby rozwijać wiedzę na ten temat i dzielić się nią z innymi kobietami, gdyż problem ten często jest bardzo wstydliwy, a kobiety nie chcą o tym rozmawiać, a niepotrzebnie, bo dzięki lekom upławy szybko znikają, a my możemy czuć się w pełni komfortowo

Alina
Posty: 53
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: Alina »

Dziewczyny, czy któraś z Was zna Entitis? Moja córka ma wieczne infekcje gardła, ucha, katar, słyszałam, że Entitis pomaga w takich przypadkach, ale kuracja trwa trzy miesiące. Powiedzcie czy warto?

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: tamana »

Już teraz zacznij podawać entitis, jest dobry i skuteczny. U nas też się sprawdza, dzieci nie chorują a wcześniej to w kółko chore gardło a młodszy często i zapalenie ucha łapał .

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: aacca »

Maseczki i sporo leków na przeziębienie, karat i grypę. Niestety teraz bardzo łatwo się przeziębić, ja tylko wychodzę na zewnątrz, to już ciągam nosem i mam katar. Warto kupić sobie wcześniej jakieś leki, ja swoje kupuję przez internet w Aptece w sieci aptekawsieci/pl/pl/c/Leki-na-przeziebienie%2C-katar-i-grype/345. Te aptekę polecam serdecznie, mają korzystne ceny, wiele produktów do wyboru, polecam.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Co macie w domowej apteczce?

Post autor: bogna45 »

Mam sporą apteczkę w domu. Staram się, by były tam leki na każdą okazję. Ból głowy, stawów, żołądka - na takie popularne dolegliwości zawsze coś się znajdzie. Takie leki można kupić bez recepty Wystarczy tylko wiedzieć na co i jak działają. Tu dietetyczka.net/ jest bardzo ciekawy serwis o najpopularniejszych medykamentach. Można uzupełnić swoją wiedzę i wykorzystać w praktyce.

ODPOWIEDZ