Zdrowy tryb życia

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Rysia »

Na pewno trzeba korzystać z dobrej jakości mleka. Ktore nie tylko jest ważne dla dzieci. Zobaczcie tu bee/pl/t/mleko-uht Tu macie różne propozycje mleka UTH, ktore nie posiada mikroorganizmów, których rozwój spowodowałby szybkie psucie się mleka i jego zakwaszenie. Ja najbardziej lubię mleko bez laktozy 1,5%.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: jula »

Zdrowie jest najważniejsze i myślę, że każdy powinien to jak najszybciej zrozumieć. Ja od jakiegoś czasu bardzo zdrowo się odżywiam i ćwiczę. Mam problemy z kręgosłupem, ale postanowiłam zapisać się w końcu na rezonans magnetyczny do mridiagnostyka/pl/cennik/ i sprawdzić co się dzieje.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kendal »

Ja nie wyobrażam sobie zdrowego trybu życia bez odpowiednio zbilansowanej diety. To bardzo ważne, aby nasz organizm mógł prawidłowo funkcjonowac. Niestety jak większość osób nie mam czasu na gotowanie i tutaj z pomoca przychodzi catering dietetyczny: cateromarket/pl/catering-dietetyczny/warszawa A wy jak sobie radzicie z odżywianiem?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: jula »

Ja ostatnio trafiłam na srebro koloidalne na sklepzycia/pl/niejonowe-srebro-koloidalne i zastanawiam sie nad zamówieniem go Wyczytałam jakiś czas temu, ze ma wiele bardzo dobrych właściwości.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: aldona »

Ja postanowiłam wziąć się za siebie i znalazłam ciekawy artykuł,że picie oleju korzystanie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Taki olej jest wzbogacony o kwasy omega, a one są jednak bardzo istotne w prawidłowej diecie, polecam zapoznać się z artykułem można się wiele dowiedzieć.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: wiktoriaula »

Zdrowy tryb życia nie oznacza niestety, że nie spotkają nas problemy z gardłem , które często na jesień i zimę jest narażone bardzo na działanie szkodliwych patogentów. Warto wtedy szybko zastosować domowe sposoby np. płukanki z ziół, inhalacje czy herbatę z miodem. Jeśli nie są one skuteczne lub ból się zwiększa to polecam włączyć neo-angin, który szybko i skutecznie działa na ból gardła i pozwala nie rozwijanie się poważniejszej infekcji. Myślę, że warto mieć te tabletki w apteczce.

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: ZonataOla »

Trudno się z tym nie zgodzić.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominika »

W zeszłym roku zaczęłam dość mocno chorować czego skutkiem była utrata 10 kg, stwierdziłam, że to dobry moment aby w końcu zacząć dbać o siebie i zgubić zbędne kilogramy. Problemy z sercem, żylakami itp sprawiły że zaczęłam systematycznie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i efektem jest utrata ponad 20 kg. Teraz czuje się o wiele lepiej i co najważniejsze - podobam się sobie. Bardzo pomocne są tutaj aplikacje do liczenia kalorii a także gadżety takie jak smartwatch. Narzeczony kupił mi magazyn.ceneo/pl/artykuly/amazfit-gts-2-specyfikacja i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetny sprzęt ;)

Claudia
Posty: 17
Rejestracja: wt maja 19, 2020 2:34 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Claudia »

Jedna rzecz mnie cieszy, w mediach dość często poruszany jest temat zdrowego trybu życia. Jest to szczególnie ważne w przypadku ludzi pracujących w biurze. W większości przypadków brakuje im także dodatkowo dawki ruchu więc to kolejny element o jaki muszą zadbać. Wśród moich znajomych popularne stało się także gotowanie we własnym zakresie. Nie ma się co dziwić ponieważ odzyskujemy w ten sposób kontrolę nad tym co spożywamy. W internecie znajdzimey nie tylko wiele przepisów na pyszne i zdrowe dania, kupimy także wszystkie potrzebne składniki. Jeśli szukamy naturalnych produktów to takie sklepy jak delikatesyzdrowo/pl będą dla nas niezastąpione. Największym plusem jest ogromny wybór oraz zawsze świeże dostawy. Dla ludzi starających się zmienić swoje nawyki żywieniowe mała porada, róbcie to metodą małych kroków. Można zacząć przykładowo o jednego posiłku na dzień przyrządzanego w nowy sposób :)

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: daga »

No jasne, że warto iść w tym kierunku. Tak naprawdę wiem, że kiedyś trudno było o zdrowy koszyk , ale dziś są takie sklepy, gdzie naprawdę możemy kupować to, co zdrowe, pożywne i smaczne, ale co też dobrze na nas wpływa. Warto z tego korzystać, żeby potem nie mieć problemów z różnego rodzaju sprawami. Wiem, co mówię, to łatwo o pomyłkę.

ODPOWIEDZ