Zdrowy tryb życia

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: profesjonalna »

A wiecie, że wcale nie trzeba rezygnować ze słodyczy w zdrowym trybie życia? Tylko trzeba iść po te, które już nie są tak kosztowne dla nas kalorycznie. JA WAM POWIEM, że normalnie silikonowe formy do pieczenia i będę działać. Można cudowne babeczki z płatków owsianych pełnoziarnistych porobić.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kobietki33 »

Moja żona uwielbia gotowanie! Sama nawet ketchup robi Uśmiech nawet nie wiecie jaki jest pyszny, a przede wszystkim zdrowszy od tego sklepowego, bo bez żadnych konserwantów i dokładnie wiemy z jakich jest składników. Jak nie umiecie gotować, a chcecie się nauczyć, to polecam blogi kulinarne, na przykład: pitraszenie.blogspot/com/ - coś tego typu na początek.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Draksa1981 »

Zdrowy tryb życia opiera się na aktywności fizycznej i zdrowych produktach w diecie. W swoich daniach warto uwzględnić zdrowy olej olejrzepakowy/com/zdrowie-uroda/, który wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kendal »

Zdajecie sobie sprawę z tego, że zdrowie psychiczne również jest ważne? Nie należy lekceważyć żadnych problemów, bo zbagatalizowane, mogę wyrządzić naprawdę dużo szkód. Wiem co mówię, bo swego czasu leczyłam się w psychomedic/pl/psychiatra-lodz/ i jestem niezmiernie im wdzięczna za opiekę, jaką mnie otoczyli.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Aśka »

Fakt, te oleje cbd śa naprawdę dobrej jakości konopieizdrowie/pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 Sama zaczęłam je stosować na migreny i pomogło

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Aśka »

u mnie na bóle głowy pomagały oleje cbd. Te oleje konopieizdrowie/pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 cbdmed/pl maja najlepsza jakość. Nie sa poddawane destylacji czy dekarboksylacji, na maksa mnie energetyzują.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kobietki33 »

Z tego co wiem, to niby są jakieś specjalne opaski na stopy, ale wydaje mi się, że operacja jest całkiem możliwa. Jak coś, to po prostu pójdź z tym do specjalisty np. do CM Gamma na ul. Bobrowieckiej 8 żeby to skonsultować. Tam na pewno wyjaśnią wiele kwestii związanych z haluksami. Polecam sprawdzić.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Aśka »

jezeli chodzi o wzrok to trzeba o niego trzeba dbac w kazdym wieku - niestety z wiekiem wzrok zaczyna sie psuć. Znam to doskonale na przykladzie mojej babci , bo ona zaczela tracic wzrok stosunkowo niedawno , ale to tez kwestia jej trybu zycia. Dlatego już potem jak zaczęło jej sie pogarszac to jeszcze zapisalismy ja do domu seniora podtopolami.eu

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Perunka »

Jeśli ma się chore organy lub wrodzone choroby to tryb życia pomoże, ale na pewno nie załatwi wszystkiego. Ja wspieram takie fundacje jak Birn - fundacjabirn/pl/wesprzyj/ Oddaje 1% i moim zdaniem warto, bo pracują nad nowymi metodami leczenia z cukrzycą

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kobietki33 »

:))

ODPOWIEDZ