Zdrowy tryb życia

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kobietki33 »

Z tego co wiem, to niby są jakieś specjalne opaski na stopy, ale wydaje mi się, że operacja jest całkiem możliwa. Jak coś, to po prostu pójdź z tym do specjalisty np. do CM Gamma na ul. Bobrowieckiej 8 żeby to skonsultować. Tam na pewno wyjaśnią wiele kwestii związanych z haluksami. Polecam sprawdzić

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: megXX »

Zawsze można sobie trochę pomóc zmieniając tryb życia, uprawiając więcej sportu, albo przynajmniej chodząc na dłuższe spacery (polecam wziąć sobie psa), no i też zmieniając dietę na dużo zdrowszą. Robiąc to podziękujecie sobie na przyszłość. Jak już macie jakieś problemy, choroby, to starajcie się zrobić wszystko żeby poradzić sobie z tym. Wsparcie lekarzy to podstawa, a tu też firma brandvital.eu/ i oferowane tu przeróżne pomoce medyczne powinny się przydać.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: xiao »

Myślę, ze każdy z nas dba o to by prowadzić w miarę zdrowy tryb życia. zbilansowana dieta, sport, czas na odpoczynek, to wszystko ma ogromny wpływ nie tylko na nasze zdrowie ale i samopoczucie. jeśli lubicie gotować i szukacie pomysłów na nowe dania to warto zajrzeć na blog inspiracjedominiki/pl/. Przepisy na ciasta, przystawki czy napoje a nawet na dania na Wielkanoc.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 519
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Gacei54 »

Według mnie takie olejki CBD mogą być naprawdę dobrym pomysłem https://www.sklepzycia.pl/olejki-cbd :) Polecam się temu bliżej przyjrzeć :D
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: litovelek »

wazne są też regularne badania pod katem naszych znamion i badanie videodermatoskopem moze być jak najbardziej przydatne i solidne pod katem badań mówię wam :) sama poszłam na takie badanie do cmzwierzyniecka/pl/zabiegi/badanie-znamion-videodermatoskopem/

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Zaklinaska »

Przede wszystkim trzeba sie badać to jest podstawa, bez tego ani rusz. Ja chodzę na profilaktyczne badania do przychodni Nasz Lekarz. Mogę tam zrobić wszystkie badania, USG, w razie konieczności mogę skorzystać z konsultacji u specjalisty, to bardzo wygodne ,wszyscy lekarze w jednym miejscu.

soya
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: soya »

Ja też prowadzę zdrowy styl życia i dbam o siebie... Ale wiecie... Czasami człowiek nie przewidzi tego jakiejś choroby, czy zapalenia etc. Najważniejsze jest to, aby jak najszybciej reagować. Warto więc poczytać sobie przykładowo gdy zapalenie pochwy co stosować itd.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: yuka »

Staram się żyć jak najzdrowiej, ale czasami łapię jakieś kontuzje. Na szczęście umiem sama sobie pomóc, zwykle za pomocą tejpingu. Tejpy kupuje wyłącznie ze swojego sprawdzonego sklepu internetowego z artykułami fizjoterapeutycznymi, Fizjomix fizjomix/pl/c/210/tejpy-sztywne.html . Jako fizjoterapeutka często się w tym sklepie zaopatruję i mogę szczerze przyznać, ze mają atrakcyjne ceny i wysokiej jakości produkty, polecam serdecznie.

hannah
Posty: 252
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: hannah »

Przy cięższych chorobach czy operacjach warto pomyśleć też o nutridrinkach. Poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Supportan. Bez problemu zakupicie je w aptekach DOZ.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: emeraldlady »

Na pewno w zdrowym trybie życia pomocna jest mięta. Jest to chyba jedno z najbardziej charakterystycznych i wyrazistych smakowo ziół, które są wybierane na całe świecie. Pijam ją od dziecka, a mama podawała mi ją zawsze, gdy bolał mnie brzuch. Teraz piję ze względu na walory zdrowotne i pobudzające. Nawet mój narzeczony do mnie ostatnio dołączył i pijemy razem.

ODPOWIEDZ