urolog

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

urolog

Post autor: asztarte »

znacie dobrego urologa z Wrocławia?

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: urolog

Post autor: ewaO »

We Wrocławiu to doradzam doktora Marka Góreckiego, urolog-gorecki.wroclaw/pl/ Świetny lekarz z fantastycznym podejściem do pacjenta. Mój mąż u niego się leczy i bardzo go sobie chwali.

Kamila
Posty: 387
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: urolog

Post autor: Kamila »

A czy urolog zajmuje się również leczeniem takich przypadłości jak stan zapalny członka? Czy może należy się z tym wybrać do innego lekarza? A może macie na to jakies domowe sposoby?

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: urolog

Post autor: brukselka »

moj maz jakis czas chodzil do urologa, mial problemy... okazalo sie, ze to wszystko spowodowane jest stanem zapalnym . zastosowal 10 dniową kuracje Urolactem i na cale szczescie, przesżło

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: urolog

Post autor: Aśka »

u mnie w rodzinie jest spory problem własnie z urologie, moja babaci nieumie się wysokac, jest coraz gorzej... zastanwiam sie dla niej nad domem seniora, ale pochlebne opinie natomiast dowiedzialam sie na temat Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim gdzie zapewniaja calodobowa opieke nad seniorami , a personel jest odpowiednio wyszkolony i życzliwy.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: urolog

Post autor: Draksa1981 »

Prowadząc gabinet lekarski warto posiadać program, który usprawnia zapisywanie pacjentów na wizyty rsqphysio/com/ebook. Zaletą tego programu jest elektroniczny dostęp do dokumentacji medycznej, którą w szybki i prosty sposób można wyszukać. Moja koleżanka pracuje w przychodni, która posługuje się tym oprogramowaniem i podobno jest bardzo efektowny.

kendal
Posty: 693
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: urolog

Post autor: kendal »

Wiesz co, myślę że zainteresuje was również ten artykuł: zdrowy-styl-zycia/pl/czym-zajmuje-sie-urolog-i-kiedy-nalezy-sie-do-niego-udac Wszystko zostało bardzo fajnie i dokładnie opisane na temat pracy urologa oraz tego, czym dokładnie się zajmuje. Warto zajrzeć w wolnej chwili.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: urolog

Post autor: litovelek »

najgorzej jak seniora dopadną te problemy. Najgorzej własnie z ludźmi starszymi. Dlatego warto zainwestować również w dobra opiekę dla nich :) Na przykład dom seniora jest bardzo fajny podtopolami.eu/oferta/ Macie tak sporo możliwości i pewność, że waszym dziadkiem czy babcią zaopiekuje się odpowiedni personel.

Kamilla36
Posty: 190
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: urolog

Post autor: Kamilla36 »

Z wieloma problemami można udać się do urologa, nawet jeśli będzie to tylko rutynowa kontrola. Często o wielu specjalistach zapominamy, a dolegliwości tylko się pogłębiają. Dowiedziałam się, że dobrego urologa możecie sprawdzić w takim miejscu, jak poradnia urologiczna poznań https://urolog-hrab.pl/ .

furka
Posty: 523
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: urolog

Post autor: furka »

Warto też poszukać lekarzy w PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ Ich placówki wyróżniają się innowacyjnym podejściem, oferując pacjentom nie tylko tradycyjne wizyty lekarskie, ale także nowoczesne usługi telemedyczne. Dzięki nim, pacjenci mogą korzystać z konsultacji zdalnych, otrzymywać e-skierowania, e-recepty oraz zamawiać leki, bez konieczności opuszczania domu. Wizytę online można łatwo umówić za pomocą mojePZU lub infolinii.

ODPOWIEDZ