Kojarzycie panią Olgę Rymkiewicz?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Kojarzycie panią Olgę Rymkiewicz?

Post autor: haanka »

Hej wszystkim :) Zamierzam się w końcu na poważnie zabrać za odchudzanie. Sama już wiem, ze nie dam rady dlatego zamierzam zgłosić się do profesjonalistów., Mieszkam we Wrocławiu i tu słyszałam wiele dobrego o pani Oldze Rymkiewicz? Czy ktoś z Was ją kojarzy a może już korzystał z jej pomocy i podzieli się opinią?

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Kojarzycie panią Olgę Rymkiewicz?

Post autor: yoolka »

nie słyszałam o tej konkretnej Pani ale z doświadczenia wiem, ze cały proces odchudzania jest dobrze zacząć właśnie od pracy nad tą sferą psychiczną. Także wizyta u psychodietetyka jak najbardziej wskazana :) tym bardziej, że znasz siebie i wiesz, ze takie samodzielne działania nie dają raczej większych efektów.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Kojarzycie panią Olgę Rymkiewicz?

Post autor: xiao »

ja byłam u Pani Olgi jakeś 2 lata temu, może troszkę dłużej. Generalnie schudłam prawie 12 kg, tyle ile chciałam :) Pani Olga to cudowna, ciepła i bardzo empatyczna osoba, z indywidualnym podejściem do pacjenta, reagująca na jego problemy i potrzeby. Po kilku spotkaniach zostałam skierowana do dietetyka, która przyjmuje w jej poradni i on ułożył mi dietę. Udało się, efektu jojo brak :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Kojarzycie panią Olgę Rymkiewicz?

Post autor: haanka »

wow bardzo dziękuje za informację, na taką opinię liczyłam :) jak tylko uporam się z natłokiem obowiązków w pracy to na pewno się z nimi skontaktuje, dzięki raz jeszcze! :)

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Kojarzycie panią Olgę Rymkiewicz?

Post autor: daga »

Nie kojarzę, przepraszam. Wiem za to, że są różne sposoby na odchudzanie i nie wszystkie działają na każdego. Tutaj dbam-o-siebie/pl/pas-neoprenowy-czy-pomaga-schudnac opisano na przykład pas neoprenowy, który jednym pomaga, innym znów nie. Ja o nim nie myślałam, ale przyznam, że mnie zaciekawił.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Kojarzycie panią Olgę Rymkiewicz?

Post autor: jalinka »

Hej, wiesz co, nie kojarzę, ale ja mam na oku też dietetyka, a dokładniej panią Joannę Teichert z poradni Magia Diety magiadiety/pl/ . Patrzyłam już na arkusz, jaki ma na stronie do wypełnienia i wydaje mi się, że może być dobrym specjalistą dietetykiem online. Jak myślicie? Zależy mi na schudnięciu, bo niedługo ślub i chcę na nim wyglądać pięknie.

ODPOWIEDZ