Ginekolog w Warszawie

bastylia
Posty: 112
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: bastylia »

Też nie mogę narzekać na dobrego ginekologa w swojej przychodni, to on dobierał mi hormonalną antykoncepcję i trafił bardzo dobrze z tabletkami bo vines biorę do dziś, dla mnie są jak najbardziej odpowiednie

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Zaklinaska »

Zawsze dobrze jest popytac wśród znajomych ,wtedy będziemy mieli sprawdzone źródło. Ale bardzo wazne aby sie chodzić na wizyty i się badać, wiele kobiet to bagatelizuje. Sama chodzę co 6 miesięcy, pilnuje tych wizyt antykoncepcjanamiare/pl/kalendarz-ginekologiczny-jakie-badania-nalezy-wykonywac/ Wiem, ze dzięki profilaktyce jestem zdrowa. A wiele kobiet tego nie robi.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Draksa1981 »

Obecnie bardzo ciężko dostać się do jakiegokolwiek specjalisty. Jak chciałam się zapisać na NFZ to wszystkie terminy za dwa miesiące, znów prywatnie za wizytę trzeba dać ponad 200 zł. w moim przypadku na zapalenie pochwy pomógł mi octenisept/pl/c/zastosowanie/infekcje-intymne-u-kobiet/, który poleciła mi koleżanka. Zastosowałam go już przy pierwszych objawach i okazał się być skuteczny.

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: kielichowa »

A powiedzcie mi, gdzie prowadzilyscie ciaze i rodzilyscie? Ja sie zdecydowalam na szpital Medicover w Warszawie. Słyszałam, ze oferują naprawde super opieke i maja swietne warunki, do tego sale jednoosobowe. To byloby super!

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: emeraldlady »

A macie coś doraźnego na zapalenia grzybicze? Do ginekologa jeszcze kilka dni.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: mamonka »

W sumie to nie wiem, z domowych sposobów to rumianek pomaga, ale poza tym to najlepiej zapytać w aptece. Co do ginekologa to ja akurat w Kołobrzegu chodzę na wizyty do dr Barbary Blicharczyk. Byłam już u niej niemal ze wszystkim i zawsze świetnie sobie ze mną radziła.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: brukselka »

Polecam zerknac sobie tutaj multimedplus/pl/specjalizacje/ginekologia/ maja bardzo dobrych ginekologów,ja jestem bardzo zadowolona, bylam juz na dwoch wizytach, bardzo profesjonalne podejscie

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: minella »

Ja trafiłam na bardzo dobrego lekarza ginekologa który od razu poznał się że choruję na endometriozę. Zalecił mi odpowiednie badania i skierował na dalszą diagnostykę do szpitala medicover. Mogę też liczyć w tym szpitalu na specjalistyczną opiekę i ewentualny zabieg jej usuwania

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Draksa1981 »

Po ukończeniu studiów w dziedzinie ginekologii, otworzyłam prywatny gabinet. Największy problem miałam z rejestracją pacjentów, gdyż często myliły mi się godziny, do tego nie miałam miejsca, w którym mogłabym magazynować dokumentację medyczną z zabezpieczeniem danych wrażliwych. Teraz wykorzystuje do tego program do gabinetu lekarskiego, który umożliwia szybki wgląd do całej dokumentacji.

ODPOWIEDZ