dentysta

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: dentysta

Post autor: Karina0 »

Aktualnie jest mi potrzebny chirurg stomatolog gdynia . Słyszałam, ze to jeden z najlepszych gabinetów w Trójmieście, więc muszę się do nich umówić. Zależy mi aby jeszcze odzyskać coś prawie utraconych zębów, a podobno tam mają do tego specjalnie wyszkolony personel i najnowsze technologicznie urządzenia. Dowiedziałam się też, że pacjenci bardzo chętnie korzystają z ich usług.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: dentysta

Post autor: haanka »

A jest tu ktoś x Torunia? Jeśli tak to zdecydowanie polecam klinikę Dentistica dentistica/com/pl/. Kompleksowa oferta leczenia, możliwość wykonania na miejscu najważniejszych badań diagnostycznych. Jest nawet opcja na komputerowe zaplanowanie nowego uśmiechu :) Mili i cierpliwi lekarze, sprawna obsługa na recepcji. Cenowo też bardzo ok :)

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: dentysta

Post autor: yoolka »

to ja chętnie podzielę się namiarem na mojego stomatologa, doktor Renatę z Platinum Dent w Gdyni :) najlepszy gabinet, w jakim leczyłam się do tej pory. Indywidualne podejście do pacjenta, bezbolesne i skuteczne leczenie, sympatyczna obsługa na recepcji.

haner
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:38 pm

Re: dentysta

Post autor: haner »

Ja chodzę do tego samego dentysty od lat, naprawdę jest sprawdzony i rzetelny, mówię oczywiście o gabinecie stomatologicznym Famidental w Oławie famidental/pl/oferta/. Tam mam profesjonalną opiekę, dentysta jest delikatny, doświadczony i kompetentny. Zabiegi są wykonywane bezpiecznie, w odpowiednich warunkach, ceny mają też przystępne, polecam.

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: dentysta

Post autor: roberyt »

Ja jakoś w zeszłym roku zmieniłam dentystę i w końcu zadbałam o swoje zęby. Obecnie chodzę do dentysty w Otwocku na ul. Wrońskiego ds-dentalstudio/pl/oferta.html i zdecydowanie mogę ich polecić. Mają rzetelnych dentystów, kompetentnych i delikatnych. Jak chcę znieczulenie, to nie mam problemu z tym, by je dostać, do tego same leczenie jest przeprowadzone zawsze profesjonalnie, polecam gorąco.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: dentysta

Post autor: maui »

Też korzystamy z tego samego dentysty całą rodziną, jak już znajdzie się dobrego, to trzeba wykorzystać okazję :). Korzystamy z usług dentysty w gabinecie dentystycznym Ar-Dent w Sokołowie Małopolskim ar-dent/pl/oferta/. Oni mają kompleksową ofertę, kompetentnych dentystów, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Dzięki nim zęby moje i mojej rodziny są w doskonałym stanie, polecam.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: dentysta

Post autor: jula »

Możesz też wybielać zęby w domu! Nie trzeba wcale umawiać się do dentysty na wybielanie. Od siebie mogę polecić tą pastę wybielającą bez fluoru splat.expert/produkt/splat-special-extreme-white-pasta-75ml/ Przynosi bardzo dobre efekty, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Sama mam zamiar ja zamówić.

Limka
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 30, 2020 1:08 pm

Re: dentysta

Post autor: Limka »

Dobrze jest też poczytać sobie na temat odpowiedniego dbania o jamę ustną. Ja często zaglądam na dostomatologa/pl/artykuly bo mają tam przydatne i rzetelne artykuły :)

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: dentysta

Post autor: lin »

Ja u swojego dentysty w Gdańsku - Izadent nie tylko mam kompleksową opiekę dentystyczną, stomatologię zachowawczą, ale wybielam tam również zęby izadent/pl/#oferta. Oni maja lampę Beyond, która działa super. Wybielanie jest szybkie, a efekt jest niesamowicie dobry. Zęby są białe, mają bardzo ładny odcień, który utrzymuje się przed długi czas. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, ceny mają atrakcyjne, polecam.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: dentysta

Post autor: sowwa »

Chodzę już od dłuższego czasu do Villa Nova Dental clinic na Wilanowie, pani Świderska to świetny specjalista z super podejściem do ludzi. Przestały mnie stresować wizyty a zawsze jeśli chodzi o wizyty stomatologiczne to byłam panikara.

ODPOWIEDZ