Wkurzają was dzisiejsze TELEPORADY w sprawie zdrowia?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Wkurzają was dzisiejsze TELEPORADY w sprawie zdrowia?

Post autor: Dominiśka »

A co powiecie na program do gabinetu lekarskiego ? Moim zdaniem można dzięki niemu o wiele sprawniej umówić pacjentów na wizytę

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Wkurzają was dzisiejsze TELEPORADY w sprawie zdrowia?

Post autor: magiczna »

Hehe, no troszkę. U mnie na przykład wklepywali co chwilę inną chorobę, walili mi hormony, a okazało się, że winne było kompletnie coś, co nie miało z tym skutku. No, ale nic nie poradzę. Dodam może, że choroby nosa i zatok przynosowych już dziś nie istnieją. Jest tylko COVID Xd

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Wkurzają was dzisiejsze TELEPORADY w sprawie zdrowia?

Post autor: daga »

Oj, no troszkę tak. Kiedy pytałam niby to lekarza, jaki ma sposób na cieknący katar to mnie wyśmiał i powiedział, że od tego się nie umiera. No i rozmawiaj z kimś takim. Nie mamy do kogo się zgłosić, a dziecko coraz gorzej oddycha. Jeśli nie uda mu się w nocy odetchnąć, to co zrobić miałabym? Jak uważacie?

banana
Posty: 52
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Wkurzają was dzisiejsze TELEPORADY w sprawie zdrowia?

Post autor: banana »

No niestety takie czasy nastały. Trochę to wkurzające, zaś z drugiej strony jak potrzebuję tylko receptę, to w sumie fajna sprawa. Ale pandemia czy nie, na wizytę do ginekologa i tak trzeba stawić się osobiście. ;) Ja dopiero co byłam u dr Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu na kontroli. :)

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Wkurzają was dzisiejsze TELEPORADY w sprawie zdrowia?

Post autor: kasiakasiula »

Na szczęście są alternatywy dla teleporady. Ja korzystam z usług pogotowie-pielegniarskie/pl/badanie-fizykalne/. Przyjeżdża do mnie pielęgniarka, która przeprowadza badanie i poleca, jakie leki brać. To bardzo wygodne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ