Organizacja wesela

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Organizacja wesela

Post autor: Pańcia »

Moim zdaniem bardzo ważna jest ładna sala weselna. W końcu to tam odbywać się bedzie cała impreza. Szukałam fajnych miejsc pod Warszawą i trafiłam tutaj willazagorze/pl/news/172/106/PROMOCJA-WESELNA-2021-WESELE-POD-WARSZAWa-SALA-WESELNA-10-TANIEJ.html na ciekawą promocję jeżeli chodzi o wesela. Warto by było skorzystać.

kasiunia
Posty: 282
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: kasiunia »

Czy organizacja fajnego wesela jest trudna ? Wszystko zależy od tego jak według ciebie miałoby takie wesele wyglądać jaką ilość gości weselnych przewidujecie. Czy szukacie lokalu z noclegami dla gości weselnych ? Wszystko jest ważne i ma wpływ na wybór i na możliwości. Ze swojej strony polecam Dwór Korona Karkonoszy - koronakarkonoszy/pl/blog,weselny/gdzie-wesele-czyli-jak-wybrac-miejsce-na-organizacje-slubu-i-wesela/ , gdzie można zorganizować w zasadzie każde wesele, plenerowe, góralskie, zimą czy jesienią. Maja tam wspaniałe warunki do zorganizowania każdego wesela.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: kobietki33 »

Grunt to znaleźć fajny lokal, gdzie wszystkim się zajmą od A do Z. Nie wiem czy słyszeliście już o ranchopodbocianem/pl pod Warszawą? Według mnie jest to idealne miejsce właśnie na śluby lub imprezy ingerencyjne czy nawet jakieś szkolenia.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: profesjonalna »

Dziś to chyba trudno coś zorganizować, jak mi się wydaje? Dlatego ogólnie zalecam wam sprawdzanie takich opcji jak slow wedding . Moim zdaniem to będzie w zupełności lepsze, bo możecie przede wszystkim decydować się na odpowiedzialne posunięcia i tylko takie, jakie wam się podobają, nic poza tym.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Clamor »

Organizując wesele trzeba zadbać o każdy możliwy detal, dlatego najlepiej nawiązać współpracę z lokalem posiadającym odpowiednie wyposażenie i doświadczoną obsługę. Moje wesele odbyło się we wspaniałym miejscu i byłem zdumiony jak kuchnia jest profesjonalnie wyposażona - znajdowała się tam między innymi chłodziarka do butelek ze sklepu https://gastroplaneta.pl/pl/c/Chlodziarki-do-butelek/27, aby alkohol na stół był zawsze podawany w idealnej temperaturze
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić ciężki dym nowy sącz , drink bar oraz wiele innych opcji z oferty firmy zajmującej się organizacją wesel i imprez okolicznościowych. Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony i mogę ich szczerze polecić wszystkim zainteresowanym.

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Lana »

A co myślicie o weselach w plenerze? Wydaje mi się, że są coraz popularniejsze. Są bardzo w moim stylu - eleganckie i z klasą. Pod Warszawą jest śliczne miejsce, gdzie takie wesele można zorganizować. Restauracja Na Skrajnej dysponuje pięknym ogrodem. Wiem, że zajmują się kompleksową obsługą takich przyjęć. Tutaj jest ich oferta naskrajnej/pl/wesela-w-plenerze/ - warto sprawdzić.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Julia66 »

Zorganizowanie wesela to nie jest takie łatwe zadanie. Na pewno trzeba zainwestować w odpowiednie akcesoria i ozdoby, które pomogą Ci podkreślić charakter tego wydarzenia. Na stronie: partytime/pl/pl/i/Kontakt/9 znajdziesz kontakt do sklepu, w którym wybór takich akcesoriów jest naprawdę szeroki.

kielichowa
Posty: 143
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: kielichowa »

Jak ja sobie przypomne moje wesele i to, ile musielismy pracy i wysilku wlozyc w jego organizacje.... No ale warto bylo :) Najbardziej sie obawialam, ze nie uda nam sie zarezerwowac sali ,ktora chcielismy karczmakujawska/pl/ , ale udało sie :) miejsce na wesele naprawde swietne, duuuza sala, ogromny parking, ogolnie bardzo dogodna lokalizacja, nikt z gosci nie mial problemu z dojazdem

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Clamor »

Ja swoje wesele organizowałem tu https://jablon-resort.pl/wesele-mazury/ . Wszyscy goście byli wręcz zachwyceni, a ja jestem zadowolony dosłownie ze wszystkiego. Wszystko poszło po mojej myśli, dlatego zdecydowanie polecam to miejsce. Wybrałbym znowu jeżeli miałbym taką możliwość.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

ODPOWIEDZ