Ginekolog w Warszawie

Humoreska
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Ginekolog w Warszawie

Post autor: Humoreska »

Szukam namiarów na dobrego ginekologa w Warszawie. Od jakiegoś czasu męcze się z regularnie nawracającymi zapaleniami miejsc intymnych Leczyłam się samodzielnie ale to nie pomaga tak wiec chciałabym porozmawiac z lekarzem. Kogo w Warszawie polecicie?

Marlinna
Posty: 44
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:20 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Marlinna »

Samodzielnie nie polecam się leczyć, leczenie najlepiej jesli odbywa sie pod kontrolą lekarza. Nie ma sensu się tutaj dalej męczyć , szczególnie jeśli nie są to jedynie upławy ale jeśli odczuwamy inne nieprzyjemne objawy takie jak swędzenie czy kiepski zapach. Być moze jest to zakażenie drożdżyca. Może byc to jednak choroba weneryczna, szczególnie,ze takie choroby wcale nie sa rzadkie.
Polecam Balumed w Warszawie
balumed/pl/specjalizacje/ginekolog/
Dobra poradnia ginekologiczna, do której sama chodzę. Przyjmuje tam wielu ginekologów. Najlepiej jeśli zadzwonisz i zapytasz sie o dostepne terminy ale raczej nie powinno być problemu z dostaniem się do lekarza na dniach.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Iwonka »

Moim zdaniem powinnaś się udać do tej kliniki tu klinikagalena/pl/ leczeniem ginekologicznym min zajmuje się pani dr Emilia Sitkiewicz. To bardzo dobra specjalistka od zagadnień ginekologii. Na pewno znajdzie odpowiednią metodę leczenia dla ciebie.

MasterYi
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 25, 2020 5:52 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: MasterYi »

Ja do ginekologa udałam się po długiej przerwie dopiero jak złapała mnie zaawansowana grzybica warg sromowych, leczenie z tego względu było bardzo bolesne, nie zwlekajcie dziewczyny.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Dominika »

Cześć kochane mam problem, moja ginekolog jest na urlopie i wraca dopiero za 2 tygodnie. Ostatnio zauważyłam dziwne upławy i lekkie swędzenie ;/ Wydaje mi się, że mogłam nabawić się jakiejś infekcji tylko nie mam pojęcia w jaki sposób. Co byście poleciły na infekcje intymne ?? Macie jakieś domowe sposoby??

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: kochanka »

Jeśli macie problem z nawracającymi infekcjami intymnymi to koniecznie musicie sobie zakupić żel papilocare. Leczy suchość błony śluzowej pochwy, przywraca równowagę mikrobiologiczną oraz poprawie jej ogólny stan. Można go bez problemu dostać w aptece, bo jest bez recepty.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: haanka »

Na pewno wizyta u specjalisty nie zaszkodzi :) Natomiast jeśli chodzi o zapalenie miejsc intymnych to u mnie w takich sytuacjach fajnie sprawdza się Octenisept, który kupisz w każdej aptece bez recepty. Ma bardzo szerokie spektrum działania, jest bezpieczny i co najważniejsze działa błyskawicznie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: camio »

A znacie kogoś, kto dobrze ogarnie upławy u mojej sześćdziesięcioletniej mamy? Chcę znaleźć jej kogoś dobrego.

korka
Posty: 256
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: korka »

Ja jedynie problem mialam z suchoscia pochwy, ale tutaj fantastycznie sie sprawdzil zel feminum. jest mega wydajny, a odczucie dyskomfortu nieweluje wlasciwie w momencie!

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: kraksa »

Jeśli o mnie chodzi to uważam że najlepszym ginekologiem jest dr Jacko ze szpitala Medicover, to dzięki niej dowiedziałam się że mam endometriozę, poradziła mi też jak z nią walczyć, i jak ważna jest przy niej dieta i ćwiczenia

ODPOWIEDZ