Zdrowy tryb życia

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: soya »

A tak trochę zmierzając w nieco innym kierunku, to co macie u siebie w apteczce? Czy macie przykładowo jakieś dobre preparaty na podrażnienia skóry ? Moim zdaniem coś takiego warto byłoby mieć.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Iwonka »

Ja dla odmiany prowadząc zdrowy tryb życia stawiam na naturalne produkty. Ostatnio znalazłam migdały - zobaczcie tu bee/pl/targroch-migdaly-blanszowane-1-kg_p997648.html Migdały to w 100% naturalny produkt, który dobrze sprawdza się w kuchni. Używam ich do potraw mięsnych, zdrowych sałatek, czy jako podypkę do deserów. Ale jak szukacie innych produktów, to ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony nie tylko w produkty żywnościowe.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Kajka »

Nie zapominajmy, że zdrowy tryb życia to także odpowiednie dostarczanie płynów do naszego organizmu i nie mam tu na myśli tylko wody. Przecież jest wiele różnych odmian herbat które mają bardzo dobry pozytywny wpływ na nasz organizm. Lecz dobrze by było wiedzieć w jaki sposób daną herbatę się parzy, by była smaczna i zdrowa. I tak ja znalazłam taki artykuł injit/pl/jak-nalezy-parzyc-poszczegolne-rodzaje-herbaty/ z pomocą którego dowiedziałam się jak prawidłowo powinno się parzyć herbatę

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: matra »

Na pewno warto pomyśleć o zdrowym odżywianiu. Ja na przykład ostatnio trafiłam na stronę diogra/pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą naturalnych produktów orkiszowych. Jest to bardzo zdrowa żywność, którą warto się zainteresować.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: eem »

Ja staram się żyć coraz zdrowiej i póki co fajnie mi to wychodzi :). Dużą swoją w tym rolę miało to, że jakiś rok temu byłam na swoich pierwszych wczasach odchudzających w Zalesiu Mazury. To luksusowy ośrodek z basenem, strefą spa, jest przy lesie, mają tam plażę i jezioro, ogólnie miejsce jest bardzo atrakcyjne. Ich pakiet odchudzający od razu mnie zaciekawił, bo oferowali dietę, ćwiczenia z trenerem personalnym i różne inne atrakcje. Mają tam bardzo fajne sale do ćwiczeń, do tego aquaerobic, itp. Bawiłam się tam super, wypoczywałam na masażach w spa i nad basenem, zdecydowanie polecam.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: saymyname »

To, co jemy ma wpływ na to jak się czujemy. A więc z całą pewnością warto zwrócić uwagę na, to aby nasza dieta była zróżnicowana i zdrowa. Przykładowo tutaj krukam/pl/Bestseller-sbestseller-pol.html możecie kupić ekologiczne produkty, które spełnią wasze wszelkie oczekiwania pod względem wartościowym i jakościowym.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: marysia8383 »

Wszystko ok a badania profilaktyczne robisz, takie jak tu chudnenadiecie/pl? Każdy organizm jest inny i należy to monitorować.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: dzieciaczek »

Zdrowy tryb życia to także picie herbaty. W każdym bądź razie ja tak uważam. Bo jednak rodzai herbat jest bardzo wiele dzięki czemu możemy także na spokojnie oczyścić nasz organizm z toksyn i nie tylko. A że ja nie lubię kawy to dla mnie nie ma znaczenia. Znalazłam w necie ten link injit/pl/jak-nalezy-parzyc-poszczegolne-rodzaje-herbaty/ dzięki któremu dowiedziałam się przy okazji jak prawidłowo parzyć dany rodzaj herbaty.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: hannah »

Bardzo ważne jest zdrowe żywienie i odpowiednia suplementacja. Na stronie od-natury/pl/ znajdziecie bardzo duży wybór produktów naturalnych, a także ciekawe poradniki i publikacje, o kwestiach takich jak rak piersi leczenie.

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: aacca »

No jasne, trzeba się zdrowo odżywiać, ale warto również zadbać o własne zdrowie. Ja przez lata ignorowałam swój pleców aż w końcu nie wytrzymałam, bo nie mogłam ani siedzieć, ani leżeć, ani spać, no masakra. Moje problemy z kręgosłupem skończyły się tylko dzięki terapii w Klinice Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Tomasz Stengert (“McKenzie Clinic”) w Poznaniu mckenzie/pl/metoda-mckenziego. Tam pod okiem profesjonalnego lekarza została zdiagnozowana i leczona. Bardzo polecam, jest to rzetelna klinika, warto się tam zwrócić.

ODPOWIEDZ