Zdrowy tryb życia

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: asztarte »

Jeśli macie nawracające bóle głowy czy bóle stawów to sprawdźcie sobie leczenie ozonem i pijawkami. Takie metody stosuje Centrum Leczenia Ran w Warszawie na Żeromskiego centrumleczeniaran/pl/ fajna, profesjonalna placówka. Dziadek jeździł tam na zabiegi i bardzo mu to pomogło.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: saymyname »

Zdrowy tryb życia należy zacząć od dobrej diety. Zobaczcie przykładowo tutaj dietly/pl/blog/jak-za-pomoca-diety-obnizyc-poziom-zlego-cholesterolu co jadać, aby obniżyć poziom złego cholesterolu? Co w ogóle jest przyczyną podwyższenia się cholesterolu? Takie rzeczy warto wiedzieć.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: soya »

No, a co robicie dla swojego ciała i umysłu? Ja tak zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego jak euphoria susz cbd. Zauważyłam, że dla relaksu niektórzy palą sobie takie ziółko. Ponoć niesamowicie ten produkt rozluźnia, niweluje stany lękowe, reguluje nawet ciśnienie krwi. Brzmi to naprawdę ciekawe.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: ewaO »

Jeśli o naturalne metody leczenia chodzi to ja wam mogę doradzić Centrum Zdrowia Sana w Gdańsku. sana-zdrowie/pl/ Mają tam różne zabiegi jak hydrokolonoterapia, akupunktura, masaże czy ozonoterapia. Ja bardzo cenię ich holistyczne podejście do zdrowia człowieka, profesjonalizm i rozsądne ceny. Masaże i akupunktura bardzo mi pomogły na problemy ze stawem kolanowym i kręgosłupem.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kendal »

Ja coraz poważniej myślę nad tym, aby kupić olej CBD Czytałam sporo artykułów na ten temat i okazuje się, że takie oleje mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Czy ktoś z was je stosuje?

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: patka »

Warto też czasem poćwiczyć - szczególnie jeśli wykonujemy pracę biurową. Do takich ćwiczeń przydadzą się różnego rodzaju piłeczki do masażu. Polecam zajrzeć do sklepu internetowego Orteo: orteo/pl/przyrzady-do-masazu/podwojna-pileczka-do-masazu-powiezi-i-punktow-spustowych-black-roll-duo-ball .

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: pinkipa »

Mi najtrudniej było wymyślić zdrowe posiłki, które można jeść szybko i nei trzeba się narobić. Fajną alternatywą są dla mnie shaki fitMe, robi się je w minutę, są sycące. W składzie mają superfoods, które korzystnie wplywają na samopoczucie, nastrój, cieszę się ze znalazłam coś zdrowego co mogę zabrać wszędzie ze sobą

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Aśka »

ja wam powiem tylko tyle, ze czasami własnie inwestuję w cmzwierzyniecka/pl/zabiegi/badanie-znamion-videodermatoskopem/ takie badanie jest wazne zwłaszcza jak macie znamiona

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: saymyname »

No, to jak dbacie o swoje zdrowie? Czy wiecie co robić w danych chorobach etc. Jak przykładowo sobie radzić na zapalenie krocza ? Czy inne problemy? Czy czytacie czasami na temat jakieś porady? Jeżeli chodzi o mnie to tak... Zdarza mi się sporo czytać porad prozdrowotnych, bo warto wiedzieć takie rzeczy.

Poszukiwacz5
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 30, 2020 8:23 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Poszukiwacz5 »

Do zdrowego trybu życia to koniecznie wiesiołek :) duża dawka minerałów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, nie ma nic lepszego dla swojego zdrowia :) ja akurat od jakiegoś czasu suplementuję się tym drmax/pl/olej-z-wiesiolka-dr-max-suplement-diety-60-kapsulek-100010032 i jest wszystko ok

ODPOWIEDZ