Zdrowy tryb życia

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Bansala »

Wszyscy wiemy, że trzeba prowadzić zdrowy tryb życia, ale i tak dajemy zapędzić się w wir codziennych obowiązków i zachcianek. Bardzo trudno jest się wyrwać z takiego kieratu. Mój przyjaciel postanowił wyjechać do Indii, żeby nauczyć się inaczej żyć. Wrócił odmieniony, trudno go wyprowadzić z równowagi. Bardzo poleca nam indyjską medycynę i ajurwedyjskie sposoby leczenia i wspomagania zdrowia. Do najciekawszych zalicza dostępne w polskim sklepie Zielonysklep/pl Chlorella BIO od Rainforest Foods zielonysklep/com/kapsulki-chlorella-bio-rainforest-foods . Chlorella BIO -jej uprawa ekologiczna pochodzi na jednej z wysp Morza Południowo-Chińskiego w stawach zawierających wyłącznie filtrowaną naturalnie wodę. Po zebraniu i suszeniu chlorelli następuje bardzo ważny proces rozbijania ścian komórkowych dzięki czemu wszystkie wartości odżywcze zawarte w chlorelli mogą być przyswajane przez nasz organizm.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: litovelek »

Przez długi czas piłam wodę mineralną w butelkach, ale jakiś miesiąc temu zdecydowałam się na zakup dzbanka filtrującego. Okazał się świetną inwestycją :) Woda smakuje bardzo dobrze, lepiej niż ta ze sklepu, a przede wszystkim jest zdrowsza. Dzbanek filtrujący kupiłam w sklepie aquamelior/pl/ widziałam że mają też wkłady w fajnej cenie :)

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: hannah »

Bardzo dobrą ofertę na leki, suplementy, kosmetyki i akcesoria ma Apteka Galen. Warto odwiedzić ich pod tym adresem: aptekagalen/pl/imodium-instant-6tbl . Na pewno znajdziecie tam to, czego szukacie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kajaa »

Nie zapominajcie o regularnych badaniach. Panowie też powinni regularnie chodzić do lekarza by w porę wykryć m.in przerost gruczołu krokowego - naszarecepta/pl/przyczyny-i-leczenie-przerostu-gruczolu-krokowego/ Ja swojego męża siła wysyłam do lekarzy, bo on sam niestety nie widzi takiej potrzeby.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli jesteście zainteresowani ryby dlaczego warto jeść to myślę że najlepiej będzie, jak w wolnej chwili zerknijcie sobie na stronę tego portalu getfit.waw/pl. Moim zdaniem możesz stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy, więc na pewno nie będziecie rozczarowani.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: jankat »

Osobiście bardzo polecam udać się kiedyś na sesję treningu motorycznego do specjalisty. To błędne myślenie, że potrzebny jest on tylko zawodowcom. Powiedziałabym, że nawet bardziej przyda się amatorom, bo trenujemy zwykle sami a nie pod okiem trenera, stąd lepiej mieć świadomość swojego ciała jak działa ;) Odkąd chodzę do enel sportu na zajęcia z treningu motorycznego dużo lepiej mi się ćwiczy i nie mam żadnych przeciążeń po treningu ;)

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Fermina »

Zdrowy tryb życia jest bardzo istotny. To nam przedłuża życie a przecież nie ma nic ważniejszego. dlatego warto o siebie zadbać. Robić badania lekarskie raz do roku. Ja chodzę do przychodni Nasz lekarz, mam tam dostęp do wszelkich specjalistów. Moe zrobić szczegółowe badania, czy skorzystać z nowoczesnego USG.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Aśka »

Warto dbać o zdrowie, poza zdrową dietą ważny jest również ruch. Robi się coraz cieplej i zdecydowałam się, że wrócę do jazdy na rowerze, którą tak bardzo lubię. Chciałabym, żebyśmy zaczęli jeździć całą rodziną. Mój rower jest ok, ale ten męża nie bardzo nadaje się do jazdy i musimy kupić nowy. Może coś polecicie ? Najbardziej zainteresował mnie ten goride/pl/rowery-crossowe-meskie/kross-evado-4-0-2022-meski

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: zuzula12 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę podolog-warszawa.pro/kurzajka-jak-ja-leczyc/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego podologa z Warszawy, który świadczy szeroki zakres usług. Jest to gabinet, z którego usług sam korzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kasiunia »

Moim zdaniem zdrowy tryb życia sprowadza się do dwóch jakże prostych ale ważnych zasad. Po pierwsze zdrowe odżywianie się oraz uprawianie sportów. Jaki sport wybrać? - to już należy do ciebie, ważne aby uprawiać go dość regularnie .Wszelkie potrzebne akcesoria do ćwiczeń jakie potrzebuję kupuję raczej w jednym sklepie - to sklep Decathlon .Dobre ceny i dobra obsługa i doradztwo.

ODPOWIEDZ