Zdrowy tryb życia

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o moje zdrowie oraz prawidłową suplementację, to w tej chwili do witamin dołożyłam amigdalinaze sklepu internetowego sklepzycia/pl. Znajdziecie tam sporo ciekawych produktów pro zdrowotnych, w bardzo dobrych cenach. Jeśli lubcie dbać o swoje zdrowie, to koniecznie zajrzyjcie do ichniejszej oferty, bo jest ciekawa.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: hannah »

Warto także pomyśleć o zakupie suplementów na krążenie krwi. O tym jak jeszcze dbać o krążenie poczytacie tu: nowafarmacja/pl/blog/co-na-krazenie-krwi-jak-poprawic-krazenie-podpowiadamy . Polecam lekturę.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: wiktoriaula »

Warto dbać o siebie, a dieta powinna być podstawą do osiągnięcia celów. Na pewno w codziennej diecie powinny znaleźć się ogórki kiszone w worku, które są naturalnym antybiotykiem, posiadają mnóstwo witamin i minerałów. Bardzo często sięgają po nie osoby, które chcą zrzucić kilka kilogramów. Mogą być one podstawą dań np. zup, sałatek ale także samodzielną przekąską.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominiśka »

Powiem wam, że ja niedawno znalazłam świetny krem hermzlabs/pl/products/healpsorin-cream-50ml Łagodzi on objawy takie jak uczucie swędzenia i pieczenia co jest bardzo ważne i przede wszystkim nawilża również skórę, więc u mnie sprawdził się super

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: roomia »

Bardzo ważne jest to, by żyć zdrowo i jak najmniej chorować. Ale jak wiadomo zawsze coś może chwycić, nawet drobne przeziębienie ale jednak. Dlatego warto zawsze mieć w domu spray na katar czy coś na gorączkę. Tak na wszelki wypadek

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: soya »

Czy codzienne przebywanie z osobami palącymi papierosy w mojej obecności może mieć szkodliwy wpływ na śluzówkę nosa? Właśnie w pracy przebywam z osobami palącymi i zastanawiam się, czy to może być główną przyczyną. Może więc wiecie jak nawilżyć śluzówkę nosa domowe sposoby ? Być może macie coś sprawdzonego?

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: zuzula12 »

Jeśli ktoś ma problem z nietrzymaniem moczu to powinien poszukać i zakupić odpowiednie produkty higieniczne. Ja polecam wkładki higieniczne to produkty, które idealnie dopasowują się do ciała, szybko i dokładnie rozprowadzają wilgoć. To naprawdę dobre produkty.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominiśka »

Jeśli walczycie z łuszczycą to z czystym sumieniem mogę polecić wam hermzlabs/pl/products/healpsorin-cream-50ml . Dla mnie ten krem okazał się jednak najskuteczniejszy, przynosi wielką ulgę i dobrze nawilża skórę

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kajaa »

Zdrowy tryb życia i regularne badania moga pomóc w szybkim wykryciu poważnych chorób takich jak np. rak wątroby. Tutaj przelamaccisze/pl/ znajdziecie bardzo ciekawą kampanię edukacyjna na temat raka wielokomórkowego wątroby. Każdy powinien mieć świadomość, że rak wątroby jest praktycznie bezobjawowy dlatego badania są bardzo ważne.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: jula »

Od siebie mogę polecic konsultację w med24/pl/ Możesz umówić tam wizytę online, teleporadę lub wizytę sms. Czeka sie około 15 minut na kontakt z lekarzem a wizyta kosztuje 49 złotych. Według mnie to świetna alternatywa dla wizyt w przychodni. Nie wiem jak u was, ale u nas na wizytę u internisty czeka się nawet tydzień a w weekendy nie ma w pobliżu doraźnej.

ODPOWIEDZ