Zdrowy tryb życia

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominiśka »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam bardzo dobry i przede wszystkim sprawdzony spray na katar

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kasiunia »

Zdrowy tryb życia to dla mnie dwie zasady. Zdrowa dieta żywieniowa oraz regularne uprawianie jakiegoć sportu. Chodzi o to by się trochę poruszać. Uprawianie sportu może byc przyjemnością i tak jest w moim przypadku , między innym dzięki takiej wygodnej bieliźnie sportowej - triumfomania/pl/sport/triaction-cardio-cloud-p-ex-4 .Bielizna jest świetnie dopasowana i przede wszystkim wygodna, właśnie dla tego z dużą chęcią uprawiamy bieganie.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli macie problem z uzależnieniem to warto jednak zdecydować się na medox.org/pl/ . Sama byłam tutaj na leczeniu i powiem wam, że to był doskonały wybór. Teraz po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem damskiej bielizny. Jeżeli macie w planach zakup bielizny dla kobiet, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego - sklepjanette.tumblr/com , ponieważ oferują najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli chcielibyście postawić na jakiś dobry suplement diety, to ja od siebie polecam wam zerknąć w wolnej chwili na produkt jakim jest Neoglandyna. Poleciła mi go kiedyś moja koleżanka i muszę przyznać, To był strzał w dziesiątkę. W swoim składzie zawiera wysokiej jakości kwasy tłuszczowe, więc to naprawdę dobry wybór.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kasiunia »

Według mnie zdrowy tryb życia sprowadza się do kilku prostych zasad. To zdrowe odżywianie się , uprawianie sportu oraz okresowa badania. Czasami możemy pomóc sobie sami jeśli wiemy jak i mamy czym np. odpowiedni płyn czy spray na katar. Są jednak sprawy takie , które powinny nas niepokoić - to ciągły ból głowy. Konieczny może okazać się doppler tętnic domózgowych - to specjalistyczne badanie, które pokaże nam jak drożne są nasze tętnice domózgowe.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominiśka »

Akurat ja ostatnio kupiłam bardzo dobry Naturalny krem na łuszczycę hermzlabs/pl/collections/frontpage/products/healpsorin-cream-50ml i powiem wam, że jestem mega zadowolona z jego działania. Dzięki niemu teraz kondycja mojej skóry jest o niebo lepsza

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Julia66 »

Zdrowy tryb życia? Jak najbardziej! Teraz można się nawet leczyć naturalnymi środkami, ale to już naprawdę bardzo szeroki temat! Można byłoby zerknąć sobie na stronę carenabis/pl/ . Tam przeczytacie sobie nieco więcej na temat marihuany medycznej. Wiele osób leczy się w taki sposób, a działa to na różne choroby.

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: aklinka »

Pamiętajcie kobietki by badać się regularnie u ginekologa, nie można tego zaniedbać. Jest wiele schorzeń, które nie dają objawów. Na przykład objawy nadżerki szyjki macicy w ogóle mogą być niewidoczne, dopiero lekarz może ją wykryć

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: jankat »

Staram się prowadzić zdrowy tryb życia. Jem zdrowo i regularnie ćwiczę. Ostatnio postanowiłam przebadać się na wszystkie strony i zaczynam od rezonansu jamy brzusznej w mrdiagnostic/pl/mrdiagnostic/uslugi/rezonans-magnetyczny-jamy-brzusznej żeby zobaczyć czy wszystko jest ok :) Myślę, że każdy powinien się regularnie badać.

ODPOWIEDZ