Jak patrzycie na porady zdalne lekarzy? Czy to wg was ma sens?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Jak patrzycie na porady zdalne lekarzy? Czy to wg was ma sens?

Post autor: imma34 »

Jak patrzycie na porady zdalne lekarzy? Czy to wg was ma sens?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Jak patrzycie na porady zdalne lekarzy? Czy to wg was ma sens?

Post autor: Tyczka »

Wg mnie każdy musi sobie sam sprawdzić, czy konsultacje online mu przypasują, czy nie. Ja jestem w tej grupie, która często się buja po lekarzach, czy to sama czy z mężem i nie raz się przekonaliśmy, że dodatkowa konsultacja telefoniczna, nawet z zupełnie innym lekarzem niż się na co dzień chodzi, potrafi zdziałać cuda. Mogę podpowiedzieć namiar na katalog kataloglekarzy.telemedi/com/specjalizacja , w którym jest moc specjalizacji lekarskich i opcja, żeby sobie nawet konkretnego lekarza wybrać, więc jak dla mnie to też szansa, żeby porozmawiać np. z renomowanym specjalista z jakiejś kliniki z drugiego końca Polski i to bez wychodzenia z domu. Bezcenne.

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Jak patrzycie na porady zdalne lekarzy? Czy to wg was ma sens?

Post autor: julia02 »

Jeśli problem nie jest na tyle poważny aby była konieczna konsultacja z lekarzem na żywo to można jak najbardziej umówić się na teleporadę. W taki sposób można wypisać receptę, skonsultować wyniki badań. Natomiast jeśli pacjent wymaga zbadania to trzeba wybrać się do poradni na wizytę. W razie problemów ortopedycznych w Warszawie warto zapisać się do szpitala Carolina, również w przypadku kontuzji sportowych https://carolina.pl/klinika-ortopedii-i ... narciarza/ .

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Jak patrzycie na porady zdalne lekarzy? Czy to wg was ma sens?

Post autor: beciaxyz »

Lepiej umówić się na teleporade niż nic nie robić. Na szczęście mam w pakiecie kobieta komfort od enel med gwarantowane szybkie terminy wizyt to nie muszę dzwonić bo mogę iść normalnie do gabinetu. No ale gdybym musiała skorzystać z teleporady to wolę tak niż nie korzystać wcale z pomocy lekarza

ODPOWIEDZ